Masi > Laseroterapia 2

LASEROTERAPIA

Działanie platform laserowych coraz częściej wykorzystuje się w nowoczesnej medycynie estetycznej oraz kosmetologii. Ze względu na swoją skuteczność  zyskują one coraz większe grono zwolenników. Zabiegi laseroterapii znajdują szerokie  zastosowanie m. in. do usuwania nadmiernego owłosienia, zamykania rozszerzonych naczynek, rumieni, naczyniaków, przebarwień, zmian barwnikowych, tatuaży, rozstępów, jak również do zabiegów odmładzających i rewitalizujących skórę.


W naszym gabinecie MASI w Szczecinie zabiegi z wykorzystaniem lasera są wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany, przeszkolony personel, pod kontrolą lub w asyście lekarza. Osoba obsługująca laser powinna mieć szeroki zakres wiedzy zarówno pod względem obsługi urządzenia, techniki wykonywania samego zabiegu, diagnozy samego pacjenta i kwalifikowania pacjenta do zabiegów laserowych. Powinna znać i rozumieć korzyści i ograniczenia stosowania takich zabiegów. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności u personelu wykonującego zabiegi laserowe skutkować może brakiem efektów terapeutycznych, a nawet pojawieniem się poważnych powikłań pozabiegowych.


Laserowe frakcyjne odmładzanie skóry 

W wyniku zabiegów laseroterapii przy użyciu lasera iPixel skóra pacjentki ulega wyraźnemu odmłodzeniu: poprawia się jej koloryt, zmarszczki stają się płytsze lub całkowicie się wyrównują, znikają wszelkiego rodzaju nierówności na skórze, a twarz odzyskuje zdrowy blask.

 

Laserowe fotoodmładzanie skóry

Błyskawiczne wyrównanie kolorytu  i odzyskanie  witalności skóry to bez wątpienia podstawowe atuty zabiegów fotoodmładzania skóry.

 

Laserowy lifting nieablacyjny

Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, co pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

 

Termolifting

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie bruzd, jak również podniesienia owalu twarzy. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Laserowe zamykanie naczynek i usuwanie rumienia

Alma Harmony XL Pro/Dye-VL to nowoczesna technologia zamykania naczynek oraz likwidacji rumienia bez ryzyka powikłań. Zamykanie naczynek jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

 

Laserowe usuwanie przebarwień

Działanie lasera polega na likwidowaniu przebarwień, plam posłonecznych i starczych. Intensywne fotoimpulsy emitowane przez laser są wybiórczo wchłaniane przez grupę chromoforów, co skutkuje powstaniem fototermicznego procesu. Następuje wówczas uruchamianie koagulacji melaniny i przebarwienia znikają.

 

Laserowe usuwanie blizn

Blizny pourazowe i blizny potrądzikowe stanowią jeden z problemów skórnych ciężkich do usunięcia. Zabiegi laserowe iPixel pozwolą bardzo szybko i skutecznie wyrównać powierzchnię skóry tak, by blizny pourazowe czy potrądzikowe stały się jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.

 

Laserowe usuwanie rozstępów

Rozstępy – czyli nieestetyczne „smugi” o strukturze blizn pojawiające się praktycznie na całym ciele są przyczyną frustracji wielu  kobiet. Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry, co do tej pory było praktycznie niemożliwe.

 

Laserowa redukcja porów

Laser iPixel jest jedną z najlepszych odpowiedzi współczesnej medycyny estetycznej na wyraźne oznaki starzenia skóry, jej nierówną strukturę  oraz rozszerzone pory. To nowoczesne urządzenie w bardzo szybki i skuteczny sposób spowoduje, że Twoja skóra nabierze świeżego, zdrowego wyglądu i naturalnego, pięknego kolorytu.

 

Laserowe usuwanie trądziku

Ze zmianami skórnymi zmagają się zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. Trądzik często jest przyczyną kłopotów psychologicznych wynikających z braku pewności siebie. To właśnie dlatego coraz więcej osób zmagających się ze skórnymi zaburzeniami decyduje się na laserowe zabiegi na trądzik, których celem jest jego leczenie poprzez redukcję i usuwanie całkowite.

 

ALMA HARMONY XL PRO

PLATFORMA LASEROWA NAJNOWSZEJ GENERACJI! Harmony XL Pro to innowacyjna, wszechstronna platforma laserowa, która umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów, stanowiących odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych, z jakimi pacjenci zgłaszają się do lekarzy medycyny estetycznej. Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań, których skuteczność potwierdzona jest amerykańskim certyfikatem bezpieczeństwa FDA!

Wskazania:

Resurfacing skóry

Zmiany pigmentacyjne
Zmiany naczyniowe
Zaawansowany lifting skóry
Redukcja blizn i niedoskonałości

Kompleksowość
Urządzenie wyposażone jest w kilka specjalistycznych głowic laserowych – takich jak CLEAR LIFT/ DYE VL/ IPIXEL/NIR – co pozwala łączyć różne typy zaawansowanych technologii oraz wybranych źródeł światła, w celu dobrania najbardziej efektywnej terapii dla danej osoby. Tego typu sprzęt to prawdziwy przełom w nowoczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, który można śmiało nazwać spełnieniem marzeń zarówno specjalistów, jak i nbajbardziej wymagających pacjentów.

Funkcjonalność
Najistotniejszą cechą tej rewolucyjnej platformy laserowej jest uniwersalność, która skupia całe bogactwo technologiczne w jednym urządzeniu, umożliwiając wykonywanie zabiegów dedykowanych danemu problemowi, jak i profesjonalnych, wysoce efektywnych terapii łączonych. Kompilacja kilku głowic o różnym przeznaczeniu i wykorzystanie ich potencjału w kompleksowej terapii u danego pacjenta daje niesamowite możliwości w poprawie wyglądu i kondycji jego skóry, a także pozwala skutecznie zniwelować rozmaite mankamenty urody takie jak: zmarszczki, blizny, wiotkość skóry, rozstępy, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe i wiele innych.

Bezpieczeństwo

Zabiegi z wykorzystaniem Harmony XL PRO można zastosować w obszarze całego ciała (w tym oczywiście w obrębie delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu), jak również u osób o różnych fototypach skóry. Technologa zapewnia nie tylko niebywałą skuteczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, które zostało potwierdzone licznymi badaniami oraz amerykańskim certyfikatem FDA.

 

Czym jest laser Alma Harmony XL Pro oraz czym różni się od poprzedniej wersji urządzenia Alma Harmony XL?

Lata doświadczeń w zakresie technologii laserowych przyczyniły się do powstania urządzenia modułowego pozwalającego na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta oraz jego potrzeb. Zastosowana wiązka światła o długości fali 2940nm w systemie frakcyjnym Alma Harmony XL Pro przenika do skóry na głębokość aż 3 mm, podczas gdy wcześniejsze wersje urządzenia, m.in. laser Alma Harmony XL wnikają do skóry na głębokość 1,5 mm.

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229