MOLEKUŁA MŁODOŚCI

PROFHILO® to:

► najnowszy zabieg przeciwdziałający wiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy

► opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości i jędrności skóry, która odmładza poprzez uruchomienie produkcji elastyny i kolagenu

► zabieg wzmacniający i zagęszczający skórę - wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje wolumetryczny efekt

► molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO® działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO® liftinguje skórę i nadaje jej utracony efekt sprężystości.

PROFHILO – molekuła młodości i  jędrności skóry

1 zabieg – 1200 zł

PROFHILO® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego, a dzięki nowemu sposobowi  sieciowania - stabilizacji termicznej, jest znacznie trwalsza.

Dzięki temu została nagrodzona jako innowacja roku 2015/2016 przez Francuski AMEC złotą statuetką jako najlepszy zabieg odmładzający/wzmacniający skórę w medycynie estetycznej.

Indywidualny program zabiegów

Już po miesiącu od pierwszej iniekcji PROFHILO® widoczne są efekty bio-rewolumetryczne, a także wyraźne wygładzenie skóry.

Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO® widoczna jest znacząca poprawa wyglądu skóry – wyrównanie zmarszczek, wzrost jędrności policzków oraz poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.

W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem medycyny estetycznej przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz wykonuje badanie skóry pacjenta, przeprowadza wywiad, a następnie omawia szczegółowo zasadę działania preparatu i przebieg zabiegu oraz jego oczekiwane efekty. Zabieg jest odczuwalny, jednak ból związany ze wstrzykiwaniem PROFHILO® zazwyczaj jest niewielki i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Pacjent, w zależności od indywidualnych zaleceń lekarskich, nie powinien przyjmować przez okres około 1 tygodnia przed zabiegiem aspiryny i innych leków obniżających krzepliwość krwi. Przed zabiegiem medycyny estetycznej należy zgłosić lekarzowi przyjmowane leki, w przypadku przyjmowania doustnej izotretynoiny (np. Acnenormin, Roacutan, Izotek, Curacne), zabieg może zostać wykonany po minimum 3 miesiącach od zakończenia terapii.

Opis zabiegu

Preparat PROFHILO® wstrzykuje się specjalną techniką  w pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały one wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Technika ta zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Skóra w miejscu wykonywania zabiegu medycyny esteycznej jest dokładnie dezynfekowana. Lekarz wstrzykuje preparat PROFHILO® cienką igłą specjalną techniką  w pięciu punktach na twarzy. Cały zabieg twa krótko, ok. 10-15 minut.

Jest to zabieg małoinwazyjny, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać lub odbywać po nim rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, a ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu medycyny estetycznej

Regeneracja i odmładzanie skóry twarzy; skóra wiotka, cienka, mało elastyczna lub przesuszona.

Przeciwwskazania do zabiegu medycyny estetycznej

Ciąża i okres karmienia piersią; zaburzenia krzepnięcia krwi; opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne; skóra źle tolerująca iniekcje (skłonności do blizn i zwłóknień); alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających; niewyrównana cukrzyca; choroba nowotworowa; choroby autoimmunologiczne.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240