Nici liftingujące

Nici liftingujące to bardzo gorący trend w medycynie estetycznej. Ich główną zaletą jest możliwość przeprowadzenia liftingu zarówno twarzy, jak i ciała, bez konieczności sięgania po skalpel.

Są one szczególnie polecane dla wszystkich osób, które pragną odmłodzić swoją skórę. Mogą je stosować także osoby nieco młodsze, w celu zmiany wyglądu swojej twarzy, na przykład uniesienia skóry na kościach policzkowych, aby były one kształtniejsze, mocnej zarysowane.

Najnowsza i najsilniejsza generacja nici haczykowych dostępnych na rynku to Nici liftingujące Lift Strong 4D. Posiadają one haczyki powstałe drogą tłoczenia, a nie jak wcześniej, nacinania.

Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, gęściej osadzone na nici, co znacznie zwiększa siłę uniesienia tkanki (siła ciągu nici to aż 2,7 kg!). Silny efekt liftingujący pozwala na doskonałe konturowanie twarzy i ciała.

 

Nici liftingujące Lift Strong 4

 

NOWOŚĆ w naszej klinice!

Nici haczykowe najnowszej generacji Lift Strong 4D!

8 korzyści, które przyniesie Ci zabieg:

► poprawa jędrności i gęstości skóry, wyraźne uniesienie wiotkich, opadających tkanek w obrębie policzków i podbródka 

► stopniowe wypełnienie głębokich bruzd i zmarszczek poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny

► wyraźna poprawa jakości, sprężystości i kolorytu skóry z natychmiastowym efektem odmłodzenia 

► krótszy okres rekonwalescencji i zminimalizowany dyskomfort w okresie okołozabiegowym

► niesamowite rezultaty pod względem siły uniesienia tkanki (siła uciągu nici to aż 2,7 kg)!

► pełen lifting twarzy, podbródka, szyi i dekoltu 

► podniesienie opadających piersi i zwiotczałej skóry brzucha

► ujędrnienie skóry na linii żuchwy

 

Nici liftingujące haczykowe Lift Strong 4D umożliwiają podniesienie opadających policzków, wygładzają bruzdy nosowo – wargowe, poprawiają owal twarzy poprzez ujędrnienie skóry na linii żuchwy.

Przy ich użyciu można wykonać pełny lifting skóry twarzy, podbródka, szyi i dekoltu. Warto wspomnieć, że stosowane są nie tylko do poprawy wyglądu twarzy. Mogą być wykorzystywane także w celu uniesienia opadającego biustu oraz wiotkiej skóry brzucha.

Nici liftingujące Lift Strong 4D mocno pobudzają odbudowę zarówno włókien kolagenowych, jak i elastynowych. Dzięki temu uniesione podczas zabiegu tkanki zyskują nową gęstość, spoistość oraz jędrność.

Nici liftingujące haczykowe Lift Strong 4D to wyjątkowo skuteczny, pozbawiony bólu lifting. Na gruncie medycyny estetycznej stanowi on wyjątkowe odkrycie.

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących haczykowych daje natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się nawet do 24 miesięcy. To krótkotrwała, niezbyt skomplikowana procedura, której nie towarzyszą wrażenia bólowe. Nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do niej. Nici są dobrze tolerowane przez organizm. Ulegają pełnemu wchłonięciu.

Jest to bezpieczny zabieg, który można powtarzać, w celu podtrzymania osiągniętych efektów. Zaletę stanowi fakt, że nici nie są wyczuwalne pod skórą. Sposób ich implantowania za pomocą cienkiej kaniuli nie prowadzi do powstania nacięć, ani blizn.

Nici liftingujące Lift Strong 4D polecane są

osobom powyżej 30 roku życia, u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia się skóry. Wskazaniem do zabiegu z ich wykorzystaniem jest utrata jędrności oraz napięcia skóry.

Nici liftingujące Lift Strong 4D z haczykami

są grubsze od tradycyjnych nici PDO, co pozwala na zmaksymalizowanie efektu liftingu. Korzyści płynące z ich zastosowania są natychmiastowe. Efekt utrzymuje się przez długi czas. Zabiegi z ich użyciem należą do nieinwazyjnych, a przez to nie zagrażają zdrowiu. To powody, dla których cieszą się one tak dużym uznaniem.

Po wprowadzeniu pod skórę haczyki otwierają się - unosząc w ten sposób opadające tkanki oraz gwarantując efekt silnego liftingu. Cały zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących trwa około godziny, a jedyne ślady jakie pozostawia, to lekkie zasinienia oraz obrzęk, do których powstania dochodzi u niektórych pacjentów. Zazwyczaj utrzymują się one do 5 - 7 dni po odbyciu procedury.

Rezultatem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa konturów twarzy, które wynikają z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych pod skórę nici. Pracują one jak mięśnie napinające, skutecznie podtrzymując tkanki podskórne.

Po upływie około 14 dni od zabiegu ma miejsce proces stymulacji produkcji nowego kolagenu odpowiedzialnego za gęstość, napięcie oraz jędrność skóry. Ponadto pobudzenie fibroblastów prowadzi do wzmożonej produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”.

Efekty zabiegu prowadzonego z użyciem nici liftingujących Lift Strong 4D utrzymują się średnio około 24 miesięcy, następnie rozpuszczają się one w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i stymulowaniu syntezy elastyny oraz kwasu hialuronowego, skóra objęta działaniami zabiegowymi po rozpuszczeniu nici nie opada (nie wraca do poprzedniego stanu). Dla utrzymania pełnego efektu rekomenduje się powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

Nici liftingujące Lift Strong 4D posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaleca się łączenie zabiegów nićmi liftingującymi Lift Strong 4D z innymi metodami odmładzania, np. wypełnianiem z użyciem kwasu hialuronowego.

Cennik zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących Lift Strong 4D w klinice medycyny estetycznej Masi w Szczecinie

1 nić

350 zł

Ilość nici potrzebna do opracowania danej okolicy: 4 - 12 nici

Szerokie spektrum rozmiarów nici liftingujących oraz ich ogromna różnorodność i wszechstronność wykorzystania pozwalają sądzić, że najbliższe lata będą upływać pod znakiem zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych z ich użyciem. 

 

Nici liftingujące First Lift

Nici liftingujące bezhaczykowe PDO First Lift gwarantują wyjątkowy efekt odmłodzenia, ujędrnienia oraz poprawy napięcia skóry. Aplikowane są w sposób bezinwazyjny. Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie towarzyszy mu ból. Czas jego trwania wynosi ok. 30 minut. Po zakończeniu procedury nie ma na skórze widocznych blizn, ani nacięć. Warto wspomnieć, że nici liftingujące można wprowadzać do skóry na dowolnie wybranym obszarze ciała.

Zastosowanie nici liftingujących PDO pobudza produkcję kolagenu, czyli białka budującego strukturę skóry, odpowiedzialnego za jej napięcie i spoistość. Stymuluje także syntezę elastyny, za sprawą której skóra jest odpowiednio sprężysta.

Wprowadzenie nici liftingujących PDO do skóry skutkuje natychmiastową poprawą jej wyglądu. Po upływie około 10 - 14 dni rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu. Trwa on przez cały okres pozostawania nici w organizmie, czyli przez ok. 7 - 8 miesięcy. Uzyskane rezultaty zabiegu utrzymują się zazwyczaj do 2 lat.

Poprzez zastosowanie nici liftingujących można wzmocnić obwisłe już nieco tkanki. Dosyć szybkie tempo, w jakim wchłaniają się nici sprawia, że nie ma ryzyka zarówno zagęszczenia, jak i bliznowacenia.

PDO First Lift można stosować praktycznie na całym ciele, nie zaś tylko na twarzy. Za pomocą nici liftingujących można osiągnąć poprawę struktury skóry brzucha, pośladków, kolan lub łokci.

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia kremu znieczulającego. Następnie lekarz zaznacza punkty, w których skóra będzie nakłuwana za pomocą igły oraz linie, którymi będą prowadzone nici liftingujące pod skórą, w celu uzyskania jej większego napięcia. Nić znajduje się na sterylnej, niezwykle cienkiej igle, za pomocą której wprowadza się ją w określone miejsca na skórze twarzy lub ciała.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą pojawić się także niewielkie krwiaki lub siniaki, na skutek nakłuć wykonywanych igłą. Ustępują one na ogół w ciągu kilku dni.

Efekty zabiegu z nićmi liftingującymi widoczne są natychmiast, ale należy pamiętać, że właściwy proces tworzenia nowego kolagenu rozpocznie się dopiero po upływie 10 - 14 dni. Tak naprawdę dopiero wtedy można będzie zaobserwować właściwe jego rezultaty.

Cennik zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących PDO First Lift w gabinecie medycyny estetycznej MASI w Szczecinie:

1 nić

90 zł

Ilość nici potrzebna do opracowania danej okolicy: 10 - 20 nici

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240