OKOLICA OKA

Problem podkrążonych lub opuchniętych powiek dotyczy co drugiej kobiety i potęguje wrażenie „zmęczonej twarzy”. Dodatkowym utrapieniem są drobne zmarszczki i cienie pod oczami.

Panie walczą z tymi dolegliwościami stosując rozmaite kremy, korektory lub zasłaniając oczy ciemnymi okularami - niestety działania te nie rozwiązują problemu.

I. WYPEŁNIANIE ZAPADNIĘTYCH OCZODOŁÓW

Skąd bierze się problem podkrążonych, zmęczonych oczu?

Naskórek pod oczami jest bardzo cienki, a włókna kolagenowe i elastynowe są w tym miejscu słabe. Jeżeli mamy płytko położone i szerokie naczynia krwionośne, to naskórek nie jest w stanie ich „zakryć” – stąd cienie pod oczami.

Z wiekiem zanika także naturalnie występująca pod oczami podściółka tłuszczowa. Cienie pod oczami są przez to jakby wklęsłe, cały obszar pod oczami zapada się (tworzy się tzw. dolina łez), co potęguje wrażenie zmęczonego spojrzenia.

Na czym polega zabieg wypełniania „zagłębień” i rozjaśniania cieni pod oczami?

Żel na bazie odpowiednio usieciowanego kwasu hialuronowego wypełnia zapadnięcia pod oczami niczym higroskopijna poduszka. Wyjątkowość produktu polega na tym, że płynny żel nie pęcznieje po wstrzyknięciu, ale kontrolowanie chłonie wodę i układa się w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami.

Nie ma więc problemu grudek i nierówności. W dodatku dzięki konsystencji płynnego żelu preparat nie wywiera nacisku na tkanki, dzięki czemu nie ma ryzyka obrzęku. To ważne ponieważ wklęsłe sińce pod oczami bardzo łatwo zamienić w równie nieestetyczne wypukłe obrzęki, tzw. worki pod oczami.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Efekty uzyskane w wyniku zabiegu medycyny estetycznej utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu medycyny estetycznej to: zmiany pigmentacyjne w obrębie powiek dolnych; zastoje limfatyczne pod oczami; ciąża, okres karmienia piersią; miejscowe infekcje skórne; stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy; niektóre choroby – autoimmunologiczne, nowotworowe, niewyrównana cukrzyca; tendencje do powstawania bliznowców.

II. MEZOTERAPIA NA ZMARSZCZKI POD OCZAMI

Dermaheal SR to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt rewitalizacji i odmłodzenia. Działa nawilżająco na suchą i nieodżywioną skórę.

Kompleks peptydów biomimetycznych spłyca zmarszczki regenerując postarzałą skórę.  Mezoterapia Dermaheal SR poprawia elastyczność skóry poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny. Dermaheal SR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie 4 – 6 zabiegów mezoterapii w odstępach dwutygodniowych, a następnie jeden zabieg podtrzymujący co 6 – 8 tygodni.

III. MEZOTERAPIA NA „CIENIE” POD OCZAMI

Zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem preparatu Light Eyes Ultra pozwalają szybko i skutecznie zniwelować cienie pod oczami, zmniejszyć obrzęki powiek i zredukować drobne zmarszczki. Light Eyes Ultra to innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy.

Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami. Zabieg medycyny estetycznej poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Dla uzyskania trwałej poprawy zaleca się wykonanie 4 – 6 zabiegów mezoterapii w odstępach dwutygodniowych, a następnie jeden zabieg podtrzymujący efekt co 6 – 8 tygodni.

Wskazania:

► sińce pod oczami

► obrzęki limfatyczne powiek

► korekcja cienkich zmarszczek

Efekty:

► rozjaśnienie cieni pod oczami

► poprawa mikrokrążenia

► zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu

► wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu

► zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

IV. MEZOTERAPIA NA WORKI POD OCZAMI

Dermaheal Eyebag Solution to innowacyjny koktajl do mezoterapii z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, zwalczający „worki” i opuchnięcia wokół oczu. Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż limfatyczny redukując „worki” i opuchnięcia wokół oczu.

Dodatkowo preparat stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Wygładza zmarszczki, uelastycznia i napina skórę dając efekt odmłodzenia skóry. Dodatkowo ma działanie rozjaśniające i rozświetlające skórę wokół oczu.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu (dla uzyskania trwałej poprawy zaleca się wstępne wykonanie 4 – 6 zabiegów mezoterapii w odstępach dwutygodniowych, a następnie jeden zabieg podtrzymujący efekt co 6 – 8 tygodni ).

Wskazania:

► „Worki” i opuchnięcia pod oczami

► Przepuklina tłuszczowa powiek dolnych

► Zaburzenia krążenia limfatycznego oraz żylnego w okolicy oczu

► Wiotkość skóry oraz zmarszczki okolicy oczu

Przeciwwskazania do zabiegu:

Ciąża,  okres karmienia piersią; ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry; miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe; cukrzyca niewyrównana; choroba nowotworowa; alergie na stosowany preparat; przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna.

Przebieg zabiegu:

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej. Wcześniej nakładany jest krem znieczulający, dzięki czemu zabieg medycyny estetycznej jest całkowicie bezbolesny.

Wygląd skóry po zabiegu:

Zaraz po zabiegu medycyny estetycznej widoczne jest lekkie opuchnięcie, które może utrzymywać się do kilku godzin. Rzadko zdarzają się zasinienia, które w tej okolicy mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

Efekty zabiegu:

Już po pierwszym zabiegu medycyny estetycznej widać zmniejszenie „worków” pod oczami i poprawę napięcia skóry. Skóra staje się elastyczna i bardziej napięta. Dochodzi do poprawy krążenia, dzięki czemu zmniejsza się tendencja do opuchnięć.

Cennik

Wypełnianie zagłębień, tzw. "doliny łez" pod oczami

950 zł

Mezoterapia igłowa na zmarszczki pod oczami (Dermaheal SR)

450 zł/zabieg

Mezoterapia igłowa na cienie pod oczami (Light Eyes Ultra)

300 zł/zabieg

Mezoterapia igłowa na "worki" pod oczami (Eyebag Solution)

300 zł

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240