Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy (wypełniacz):

► przywraca utraconą objętość tkanek

► poprawia owal twarzy

► likwiduje zmarszczki i bruzdy

► poprawia jędrność skóry i wygładza jej powierzchnię 

Informacj dodatkowe

Jak wygląda zabieg?

Zabieg medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego trwa kilkanaście minut. W naszym gabinecie medycyny estetycznej wykorzystujemy nowatorskie techniki wprowadzania preparatu, które nie ranią tkanek i minimalizują ryzyko powstawania siniaków po zabiegu medycyny estetycznej. Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu.

Co możesz odczuwać podczas zabiegu?

W trakcie zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego pacjent odczuwa delikatne ukłucia i rozpieranie.

Jak długo utrzymuje się efekt wypełnienia?

Efekt działania kwasu hialuronowego utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

O czym należy pamiętać?

W okresie 7 dni przed zabiegiem medycyny estetycznej należy unikać alkoholu, aspiryny, witaminy E, preparatów zawierających wyciąg z Gingko. Nie zaleca się też przeprowadzania zabiegu podczas miesiączki. W okresie dwóch tygodni po zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego należy unikać ekspozycji na wysokie temperatury (słońce, sauna, solarium).

Czy są jakieś skutki uboczne?

Zabieg jest iniekcją podskórną, zatem mogą pojawić się zaczerwienienia oraz niewielkie zasinienia. Zazwyczaj znikają one w ciągu pierwszych trzech dni po zabiegu medycyny estetycznej. Niemniej jednak po zabiegu z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie ma przeciwwskazań do powrotu do normalnej aktywności.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego są: uczulenie na kwas hialuronowy, choroby nowotworowe, choroby autoimmunologiczne, stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, ciąża i okres karmienia piersią.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczny. Substancje wykorzystywane do zabiegów są pozyskiwane syntetycznie, dlatego istnieje małe prawdopodobieństwo uczulenia. W medycynie estetycznej zabiegi wolumetryczne charakteryzują się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa.

Cennik

1 ampułka (1 ml)

950 zł

0,5 ampułki (0,5 ml)

650 zł

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240