LASEROTERAPIA

Alma Harmony XL Pro

PLATFORMA LASEROWA NAJNOWSZEJ GENERACJI! Harmony XL Pro to innowacyjna, wszechstronna platforma laserowa, która umożliwia wykonywanie różnego rodzaju zabiegów, stanowiących odpowiedź na większość problemów estetycznych i dermatologicznych, z jakimi pacjenci zgłaszają się do lekarzy medycyny estetycznej. Harmony XL PRO ma ponad 65 wskazań, których skuteczność potwierdzona jest amerykańskim certyfikatem bezpieczeństwa FDA!

Wskazania:

Resurfacing skóry

Zmiany pigmentacyjne
Zmiany naczyniowe
Zaawansowany lifting skóry
Redukcja blizn i niedoskonałości

Kompleksowość
Urządzenie wyposażone jest w kilka specjalistycznych głowic laserowych – takich jak CLEAR LIFT/ DYE VL/ IPIXEL/NIR – co pozwala łączyć różne typy zaawansowanych technologii oraz wybranych źródeł światła, w celu dobrania najbardziej efektywnej terapii dla danej osoby. Tego typu sprzęt to prawdziwy przełom w nowoczesnej kosmetologii oraz medycynie estetycznej, który można śmiało nazwać spełnieniem marzeń zarówno specjalistów, jak i nbajbardziej wymagających pacjentów.

Funkcjonalność
Najistotniejszą cechą tej rewolucyjnej platformy laserowej jest uniwersalność, która skupia całe bogactwo technologiczne w jednym urządzeniu, umożliwiając wykonywanie zabiegów dedykowanych danemu problemowi, jak i profesjonalnych, wysoce efektywnych terapii łączonych. Kompilacja kilku głowic o różnym przeznaczeniu i wykorzystanie ich potencjału w kompleksowej terapii u danego pacjenta daje niesamowite możliwości w poprawie wyglądu i kondycji jego skóry, a także pozwala skutecznie zniwelować rozmaite mankamenty urody takie jak: zmarszczki, blizny, wiotkość skóry, rozstępy, zmiany barwnikowe, zmiany naczyniowe i wiele innych.

Bezpieczeństwo

Zabiegi z wykorzystaniem Harmony XL PRO można zastosować w obszarze całego ciała (w tym oczywiście w obrębie delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu), jak również u osób o różnych fototypach skóry. Technologa zapewnia nie tylko niebywałą skuteczność, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, które zostało potwierdzone licznymi badaniami oraz amerykańskim certyfikatem FDA.

 

Czym jest laser Alma Harmony XL Pro oraz czym różni się od poprzedniej wersji urządzenia Alma Harmony XL?

Lata doświadczeń w zakresie technologii laserowych przyczyniły się do powstania urządzenia modułowego pozwalającego na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta oraz jego potrzeb. Zastosowana wiązka światła o długości fali 2940nm w systemie frakcyjnym Alma Harmony XL Pro przenika do skóry na głębokość aż 3 mm, podczas gdy wcześniejsze wersje urządzenia, m.in. laser Alma Harmony XL wnikają do skóry na głębokość 1,5 mm.

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240