Masi > Laseroterapia 2 > Termolifting alma harmony

TERMOLIFTING

Alma Harmony XL Pro/NIR

- bliska podczerwień służąca do napinania i zagęszczania skóry, tzw. lifting bez skalpela

- najnowocześniejszy na świecie laser medyczny

- może być wykonywany o każdej porze roku

Termolifting NIR to zabieg ujędrniający, który niweluje wiotkość skóry twarzy i ciała, wykorzystując promieniowanie podczerwone IR. Termolifting NIR jest  szybkim i zupełnie bezbolesnym zabiegiem. Doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy, który polecamy na dzień przed planowanym uroczystym wyjściem.

Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie skóry, na skórze opalonej oraz naczyniowej.

Zabieg odpowiedni jest dla osób, które:

- mają opadające powieki i wiotką skórę w obrębie twarzy i szyi

- dostrzegają wiotkość w obrębie: brzucha, pośladków, ud, okolic nad kolanami, dłoni, wewnętrznej strony ramion (tzw. pelikany)

- chcą poprawić gęstość skóry

- chcą stosować profilaktykę przeciwstarzeniową w wieku 25-35 lat

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ponieważ dawka światła podczerwonego jest z góry ustalona tak, by pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący chroni skórę przed poparzeniem. NIR Jest tzw. zabiegiem lunchowym - po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może jedynie lekki obrzęk czy chwilowe zaczerwienienie wokół miejsca poddanego zabiegowi.

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie bruzd, jak również podniesienia owalu twarzy. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Rezultaty uzyskane w odbudowie gospodarki kolagenowej skóry uwidaczniają się dwuetapowo. W dniu zabiegu dochodzi do termoskurczu już istniejących włókien kolagenowych, natomiast produkcja nowych postępuje przez okres od 1 do 6 miesięcy po zabiegu, co zapewnia naturalny efekt na dłuższy czas.

Efektem przeprowadzenia takiego zabiegu jest odpowiednio napięta, ujędrniona i elastyczna skóra.

Na czym polega Termolifting NIR - laserowe ujędrnianie twarzy oraz ciała?

Efekt liftingu bez skalpela? Wyobraź sobie, że to możliwe dzięki dobroczynnej sile światła bliskiej podczerwieni, które dzięki kurczeniu włokien kolagenowych powoduje, że Twoja skóra napina się i radykalnie odmładza.

Głowica NIR lasera ALma Harmony XL  Pro wykorzystuje w swojej pracy światło podczerwone i daje efekt błyskawicznego liftingu bez konieczności sięgania po metody chirurgiczne. 

Termolifting NIR to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw naskórka do ok.40-44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

Jak wygląda zabieg laserowego ujędrniania?

Termolifting NIR jest niezwykle szybkim i praktycznie bezbolesnym zabiegiem. Zabieg nie wymaga podania miejscowego znieczulenia.

Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację lekarską i kosmetologiczną wykluczającą wszelkie przeciwskazania. Jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu, dobieramy odpowiednie parametry lasera.

Po dokładnym oczyszczeniu oraz odtłuszczeniu, miejsce zabiegowe pokrywamy cienką warstwą żelu zabezpieczającego.

Następnie kosmetolog przykłada głowicę do skóry Pacjenta i prowadzi ją po obszarach skóry objętych zabiegiem.

Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry nie naruszając jej zewnętrznych warstw.

Jak wygląda skóra po zabiegu ujędrniajacym?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ponieważ dawka światła podczerwonego jest z góry ustalona tak, by Pacjent nie odczuwał dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący chroni skórę przed poparzeniem. Jest tzw. zabiegiem lunchowym - po jego wykonaniu można wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może jedynie lekki obrzęk, czy chwilowe zaczerwienienie w miejscu poddanemu zabiegowi.

Ile czasu trwa zabieg i jak często go powtarzamy?

Zabieg laserowego ujędrniania NIR trwa od 30 do 60 minut zależnie od obszaru ciała, na którym jest przeprowadzany. Osoby między 25-35 rokiem życia profilaktycznie mogą wykonać 1 zabieg, natomiast osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię ok. 4 zabiegów co 4 tygodnie.

Jakie są efekty zabiegu termoliftingu?

Efekty zabiegu są naprawdę spektakularne!

Poprawia się  owal twarzy, skóra ramion przestaje wisieć w postaci nieestetycznych ''pelikanów'', staje się jędrna i naturalnie sprężysta. Znikają również problemy z obwisłymi pośladkami i nieestetycznie obwisłym brzuchem.

Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona i odzyskuje utraconą elastyczność.

Długofalowym rezultatem zabiegu jest pobudzenie stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włokien kolagenowych, aż o 30%.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Po zabiegu Twoja skóra przez kilka - kilkanaście godzin może być zaczerwieniona, lekko opuchnięta i gorąca. To znak, że trwające w niej procesy są bardzo intensywne. Skórę  można chłodzić, aczkolwiek dolegliwości powinny ustąpić samoczynnie po maksymalnie kilku - kilkunastu godzinach.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

- ciąża i okres laktacji

- otwarte rany, przerwanie ciągłości skóry w wyniku chorób wirusowych, bakteryjnych i innych

- choroby nowotworowe i autoimmunologiczne

- okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i botoxu

- stosowanie substancji światłouczulających

 

CENNIK

 

 

Pakiet 6 zabiegów NIR /rabat -30%/

Twarz - 550zł
Szyja - 350zł
Dekolt - 450zł
Twarz + szyja - 700zł
Twarz + szyja + dekolt - 1000zł
Ramiona - 600 zł
Wewnętrzna partia ud - 600 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229