KOSMETOLOGIA

Pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu jest podstawą do zachowania młodego i świeżego wyglądu. Zabiegi oferowane w naszym gabinecie mają na celu odżywienie, wygładzenie oraz oczyszczenie skóry twarzy.

W naszej klinice możesz skorzystać z szeregu zabiegów odmładzających m. inn. terapii Dermalogica, terapii Dermaquest, zabiegów Dermapen 4,  a także z  mikrodermabrazji korundowej z aktywną pielęgnacją dobraną do Twojego rodzaju i kondycji skóry.

W naszym gabinecie kosmetologicznym znajdziesz rozwiązanie m. in. na problemy starzenia się skóry, suchej i matowej cery, przebarwień, zmian trądzikowych. Najwyższa jakość stosowanych preparatów oraz precyzja wykonywanych usług gwarantuje szybkie i spektakularne efekty, które utrzymują się przez długi czas.

Pielęgnacja kosmetologiczna przynosi szybkie efekty i jest oparta na mało inwazyjnych metodach. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółowym wywiadem i doborem dopasowanej do Ciebie pielęgnacji gabinetowej, jak również dopełniającej, domowej.

 

Terapia DERMALOGICA

Zabiegi Dermalogica są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta nasz kosmetolog tworzy kurację, celującą w indywidualne potrzeby skóry.


Terapia DERMAQUEST

Dermaquest to synergiczne łączenie peelingów chemicznych z silnymi substancjami czynnymi biologicznie, roślinnymi komórkami macierzystymi i neuropeptydami. Każdy zabieg jest wieloetapowy, przez co efekt terapeutyczny osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Terapie Dermaquest przeznaczone są dla skór wymagających i nastawionych na szybkie rezultaty.


DERMAPEN 4

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędziem do zadań specjalnych. DERMAPEN™ jest pierwszą linia walki z oznakami fotostarzenia, wiotką skórą pozbawioną witalności, skórą skłonną do trądziku i bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem.

 

pHformula TCA Touch™

Unikalny, nieagresywny, wielofunkcyjny zabieg resurfacingu skóry umożliwiający kontrolowaną penetrację 30% kwasu TCA.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240