Masi > Laseroterapia 2 > Laserowy lifting nieablacyjny

LASEROWY LIFTING NIEABLACYJNY - ZABIEGI NA TWARZ

Alma Harmony XL Pro/Clear Lift

- najnowocześniejszy na świecie laser medyczny

- może być wykonywany o każdej porze roku

 

Zabieg ClearLift jest stworzony dla Ciebie, jeśli marzysz o:

- skutecznej likwidacji zmarszczek

- poprawie owalu twarzy

- wyeliminowaniu objawów fotostarzenia

- przywróceniu elastyczności i jędrności skóry

- usunięciu przebarwień

- likwidacji tatuażu lub makijażu permanentnego

- laserowym odmłodzeniu twarzy

Laseroterapia frakcyjna Clear Lift jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia klasycznych objawów starzenia się skóry: zmarszczek, wiotkości i zniekształcenia owalu twarzy.

Wyjątkową cechą zabiegu Clear Lift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry, czyli przerwania ciągłości naskórka. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, co pozwala pacjentowi bardzo szybko wrócić do codziennej aktywności.

Przy pomocy zabiegu Clear Lift pacjent może szybkoi bezboleśnie osiągnąć wymarzone efekty w postaci gładkiej i elastycznej skóry, kształtnego owalu twarzy, idealnego kolorytu oraz gęstości skóry. Laserowe odmładzanie daje spektakularne efekty.

Pierwsze efekty zabiegów laserowego odmładzania widać kilkanaście dni po zabiegu,  pełna poprawa wyglądu skóry jest widoczna po 2-3 miesiącach, a efekty optymalne uzyskuje się  po około roku, po wykonaniu serii zabiegów. Zgodnie z badaniami klinicznymi dla  uzyskania optymalnych rezultatów rekomenduje się  przeprowadzenie serii około 5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Zabieg Clear Lift nie wymaga ze strony Pacjenta szczególnych przygotowań. Sama procedura trwa od kilkunastu minut do pół godziny, w zależności od tego, na jakiej powierzchni ciała wykonywany jest zabieg i jak zaawansowane jest leczone schorzenie.

Clear Lift osiąga spektakularne efekty dzięki wykorzystaniu techniki frakcjonowania, czyli mikrouszkodzeń w strukturze skóry. Laser nie uszkadza jednak skóry na rozleglej powierzchni, a jedynie przenika przez naskórek, bez jego uszkadzania, wprowadzając termiczne zmiany w kolumnowych odcinkach skóry.

W efekcie procesy regeneracyjne skóry mogą przebiegać bardzo szybko, jako że tkanka regenerująca napływa z bardzo bliskiej odległości, z okalających „kolumnę” zdrowych komórek, zaś zabieg nie pozostawia widocznych ran. Kolumnowo „uszkodzona” skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych, a zatem rozpoczyna przyspieszoną produkcję nowego kolagenu praz elastyny.

Na czym polega zabieg liftingu twarzy?

ClearLift wykorzystuje działanie pierwszego na rynku medycznym, nieablacyjnego lasera frakcyjnego Q-Switch. Technologia bardzo krótkiego impulsu o wysokiej energii znalazła zastosowanie w walce z oznakami starzenia. Redukcja zmarszczek, przebudowa skóry, regeneracja kolagenu to główne zadania energii przekazywanej w głąb skóry w postaci wiązki frakcyjnej w technologii Q-Switch.

Jakie są zalety zabiegu ClearLift?

Zabieg ClearLift niweluje zmarszczki, poprawia jakość skóry, dostarcza kontrolowaną porcję energii w głąb skóry bez uszkodzenia naskórka. Jest to idealny zabieg dla wrażliwej skóry okolicy oczu, szyi, ust, dłoni czy dekoltu. Laser frakcyjny nieablacyjny Alma Harmony XL Pro ClearLift gwarantuje szybkie leczenie, nie wymagające znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji, a co najważniejsze - dzięki braku uszkodzenia na powierzchni skóry zabieg ClearLift może być wykonywany o każdej porze roku, również w okresie letnim.

Jakie są wskazania do zastosowania lasera liftingującego twarz ClearLift?

- korekta zmarszczek

- korekta zmian pigmentacyjnych

- blizny i rozstępy

- fotostarzenie

- utrata elastyczności skóry

- przebarwienia

- usuwanie tatuaży oraz makijaży permanentnych

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie powoduje absolutnie żadnego okresu widocznego gojenia się skóry (poza lekkim zaczerwienieniem), co czyni go pierwszym zabiegiem laserowym do wrażliwych części ciała (rąk, szyi, klatki piersiowej i obszaru wokół oczu) niewymagającym rekonwalescencji.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Rezultaty  zabiegów z użyciem lasera ClearLift dają efekty podobne do mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Wyjątkową cechą zabiegu ClearLift jest frakcyjna technika działania, która nie powoduje ablacji skóry. Uniknięcie uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny i co ważne pozwala pacjentowi niemal natychmiast wrócić do codziennej aktywności.

Które partie ciała mogą być poddane zabiegowi?

Zabiegowi może zostać poddana większość partii ciała. Popularne obszary to twarz i szyja, ale dużo osób decyduje się również na zabieg na dekolcie, klatce piersiowej i dłoniach.

Ile jest potrzebnych zabiegów do osiągnięcia pożądanego efektu?

Doskonałe rezultaty można osiągnąć już za pomocą jednego zabiegu, jednak liczba koniecznych zabiegów różni się u konkretnych pacjentów. W Klinice MASI pomożemy ułożyć dla Ciebie plan leczenia,biorąc pod uwagę Twoje wymagania.

Czasami zabieg laserem AlmaHarmony PRO łączony jest z inną procedurą medycyny estetycznej w celu osiągniecia pożądanych efektów. Cała procedura zazwyczaj jest podzielona na trzy do pięciu zabiegów w odstępie kilku/kilkunastu tygodni.

Jakie są  zalecenia pozabiegowe?

- intensywne nawilżanie i natłuszczanie skóry

- stosowanie filtrów przeciwsłonecznych

 

CENNIK

 

 

Twarz - 900zł
Szyja - 600zł
Dekolt - 1100zł
Twarz + szyja - 1300zł
Twarz + szyja + dekolt - 1800zł
Czoło - 400zł
Okolica oczu - 450zł
Okolica ust - 450zł
Grzbiety rąk - 450zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229