Masi > Zabiegi na cialo

ZABIEGI NA CIAŁO

Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej na ciało jesteśmy w stanie skutecznie pozbyć się takich problemów, jak nadmiar tkanki tłuszczowej czy utrata jędrności skóry.

W naszej klinice na bezpłatnej konsultacji lekarskiej nasz lekarz dobierze dla Ciebie najskuteczniejszą metodę terapii. Idealnie dopasowany dla Ciebie plan terapii gwarantuje, że zmaksymalizujemy efekty zabiegów.

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej na ciało są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne. Daleko im do inwazyjnych operacji i nienaturalnych efektów. Dziś kuracje estetyczne wyraźnie modelują sylwetkę, ale robią to w sposobów nieprzerysowany.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu poszerzaniu wiedzy przez uczestnictwo w licznych kongresach i warsztatach, dajemy pacjentom pewność, że wszystkie zabiegi na ciało zostaną wykonane z pełną precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Zabiegi na ciało Szczecin

Sunekos Body

Sunekos Body to innowacyjny sposób na pozbycie się wiotkości skóry i rozstępów. To kolejny preparat iniekcyjny z rodziny Sunekos wykorzystujący moc sześciu aminokwasów. Został stworzony do terapii skóry ciała:

- poprawia elastyczność, jędrność i sprężystość skóry,

- redukuje wiotkości skóry,

- niweluje rozstępy.

Działa na najtrudniejszych do ujędrnienia, problematycznych obszarach ciała takich jak: brzuch, uda, ramiona.

 

Profhilo Body

Profhilo Body to nowa formuła doskonale znanemu pacjentom zabiegu Profhilo.

Wskazaniem do zastosowania Profhilo Body jest wiotka skóra ramion, brzucha i ud.

Jest to innowacyjny preparat, który wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów w różnym wieku, którzy mierzą się z utratą jędrności ciała.

 

Redukcja tłuszczu

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych.

Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę.

Prostrolane Inner-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję.

 

Redukcja cellulitu

Alidya jest innowacyjnym preparatem wykorzystywanym w leczeniu cellulitu.

Dzięki swojemu unikalnemu składowi, działa przeciwcellulitowo w sposób wielopłaszczyznowy.

Użycie Alidya poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki.

W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229