Masi > Zabiegi na cialo > Lipoliza

REDUKCJA, USUWANIE TŁUSZCZU I CELLULITU - LIPOLIZA

W dzisiejszych czasach cellulit nie musi być już problemem. Istnieje wiele metod usuwania nagromadzonego tłuszczu, a jedną z nich jest lipoliza. Nasza klinika medycyny estetycznej z siedzibą w Szczecinie specjalizuje się w takich zabiegach.

Lipolizę przeprowadzamy z wykorzystaniem Prostrolane Inner-B – to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, przeznaczony do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Za jego pomocą nasz zespół wykonuje w Szczecinie, zabiegi odchudzające, w tym usuwanie cellulitu.

Jakie są przyczyny cellulitu?

Lipodystrofia, znana również jako „skórka pomarańczowa”, to problem kosmetyczny, który może być spowodowany przez:

• genetykę,

• hormony,

• nadwagę,

• brak aktywności fizycznej,

• zaburzenia krążenia,

• niezdrową dietę i niewłaściwe nawadnianie,

• palenie tytoniu.

Często cellulit jest wynikiem kombinacji kilku czynników. Niezależnie od przyczyny usuwanie tłuszczu można przeprowadzić metodą lipolizy iniekcyjnej.

Jak wykonuje się lipolizę iniekcyjną?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wprowadzeniu za pomocą zastrzyków substancji powodującej likwidację nieestetycznych zgrubień. Prostrolane Inner-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia jej elastyczność i poprawia kondycję, w rezultacie czego następuje m.in. redukcja cellulitu.Preparat zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Cztery unikalne peptydy w nim zawarte efektywnie przyspieszają efekty i wydatnie opóźniają lipogenezę, co pozwala uzyskać satysfakcjonujące rezultaty w krótkim czasie. Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tłuszczowych w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy. W ramach lipozy komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Przeciwwskazania mogą dotyczyć m.in. obecności na skórze stanów zapalnych, ciężkiego schorzenia wątroby i nerek, a także alergii na preparat.

Usuwanie cellulitu – osiągnij szybki efekt!

Klinika medycyny estetycznej z siedzibą w Szczecinie oferuje rozwiązania w zakresie usuwania cellulitu. Zabieg lipolizy jest stosowany w celu redukcji tłuszczu w takich obszarach jak brzuch, uda, biodra, pośladki czy podbródek, ale także twarz. Pierwsze efekty są widoczne po kilku dniach, a ostateczne można zaobserwować w ciągu kilku tygodni.

Ważne jest, aby przed podjęciem decyzji o przeprowadzeniu lipolizy uwzględnić ewentualne przeciwwskazania, takie jak ciąża, choroby metaboliczne czy zaburzenia krzepliwości krwi. W związku z tym zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego wszystkie osoby ze Szczecina, które chcą pozbyć się cellulitu. Usuwanie tłuszczu metodą iniekcyjną przeprowadzamy zgodnie z najwyższymi standardami. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i konkurencyjne stawki.

Ile kosztuje lipoliza?

Jedna ampułka Prostrolane Inner B to koszt 600 zł. Cena lipolizy różni się w zależności od obszaru poddawanego zabiegowi czy liczby sesji. Usuwanie tłuszczu i cellulitu może wymagać zastosowania kilku zastrzyków. Podczas konsultacji indywidualnie ustalamy koszt zabiegu.

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany jako wyrób medyczny, do redukcji miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej poprzez redukcję lipidów w komórkach tłuszczowych. Za jego pomocą wykonuje się zabiegi odchudzające, w tym usuwanie cellulitu – w Szczecinie lipoliza z zastosowaniem tej substancja jest realizowana w naszej klinice.

Cztery unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają efekty i wydatnie opóźniają lipogenezę.

 

Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny

Prostrolane Inner-B działa detoksykująco i wygładzająco, napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacnia elastyczność skóry i poprawia jej kondycję, w rezultacie czego następuje m.in. redukcja cellulitu.

 

Usuwanie tłuszczu i cellulitu Szczecin

 

Preparat zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Preparat umożliwia skuteczne usuwanie miejscowych złogów tłuszczowych w następujących obszarach: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy. Przy jego użyciu realizuje się także zabiegi na cellulit – w Szczecinie lipoliza z użyciem tej substancji jest wykonywana w naszej klinice. W jej ramach komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana.

usuwanie tłuszczu i cellulitu szczecin

Prostrolane Inner-B zawiera:

- kwas hialuronowy (0,7%)

- kompleks 4 peptydów: Nanopeptyd-32, Pentapeptyd-43, Tripeptyd-41, Octapeptyd-11.

Wskazania:

- redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej

- pobudzenie naturalnej lipolizy

- zmniejszenie lipogenezy

- poprawa elastyczności i kondycji skóry

Protokół:

- twarz: 2 zabiegi

- ciało: 3-4 zabiegi

- odstępy między zabiegami: 2 tygodnie.

Zachęcamy do kontaktu klientki ze Szczecina poszukujące gabinetu oferującego usuwanie cellulitu. Lipoliza wykonywana w naszej klinice przebiega zgodnie z najwyższymi standardami. Gwarantujemy przyjazną atmosferę i konkurencyjne stawki.

Lipoliza Szczecin

 

CENNIK

 

 

Prostrolane Inner-B - 700 zł/1 amp.
Celluform Plus - 500 zł/1 fiolka
Cellbooster Shape - 500 zł/1 fiolka
Lemon Bottle - 500 zł/1 fiolka

 

 

REDUKCJA CELLULITU - Alidya

Alidya jest innowacyjnym preparatem wykorzystywanym w leczeniu cellulitu.

Dzięki swojemu unikalnemu składowi, działa przeciwcellulitowo w sposób wielopłaszczyznowy.

Użycie Alidya poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki.

W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

Wskazania do zabiegu redukcji i leczenia cellulitu Alidya

Alidya skutecznie zwalcza znany większości kobiet cellulit, potocznie nazywany „skórką pomarańczową”.

W medycynie tę łacińską nazwę tłumaczy się jako zapalenie tkanki podskórnej. Przypadłość ta polega na zaburzeniu rozmieszczenia tkanki tłuszczowej wraz z towarzyszącymi zmianami obrzękowymi.

Efekty zabiegu redukcji cellulitu Alidya

Zastosowanie mezoterapii przy użyciu preparatu Alidya powoduje wyłapanie szkodliwych jonów żelaza z macierzy i  przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych. Tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. 

W efekcie mezoterapia z Alidya działa nie tylko antycelulitowo, ale również przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wyglądu.

Alidya powoduje drenaż osmotyczny macierzy i wówczas ma działanie przeciwobrzękowe. Wiąże się to z utratą kilku centymetrów w obwodach. Nie należy jednak traktować tego zabiegu jako odchudzającego. Redukcja cellulitu tą metodą istotnie poprawia krążenie tętnicze, zapewnia lepsze dotlenienie skóry.

Jak wygląda zabieg Alidya?

Zabieg z użyciem preparatu Alidya wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Dzięki temu omijana jest warstwa naskórka, co pozwala na lepszą penetrację w głąb tkanki. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Po odkażeniu i oczyszczeniu miejsca zabiegowego dokonuje punktowych iniekcji.

Zabiegowi redukcji cellulitu „skórki pomarańczowej” można poddać przede wszystkim brzuch, uda, pośladki i ramiona.

Zabieg mezoterapii należy wykonywać raz w tygodniu w serii od 7 do 12 powtórzeń.

Czas utrzymywania się efektów

Efekty terapii redukcji cellulitu utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy od jej zastosowania. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu zaleca się dodatkowe wykonywanie drenażu  limfatycznego lub Endermologii LPG. Zalecane jest powtarzanie leczenia raz do roku, w celu utrzymania stabilnego rezultatu.

Właściwa dieta i aktywność fizyczna mają znaczący wpływ na długość utrzymywania się efektów zabiegu Alidya.

Przeciwwskazania

Preparat Alidya posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa i został zakwalifikowany jako materiał medyczny III klasy CE. Każda z fiolek zawiera jałowy roztwór.

Zarówno proces wytwarzania jak i surowce do niego wykorzystane poddane są restrykcyjnej kontroli, tak aby preparat w sposób bezpieczny mógł być podawany  iniekcyjnie. Mimo to, nie może zostać zastosowany u każdej kobiety i są pewne przeciwwskazania. Są to: ciąża i karmienie piersią; przewlekłe i ostre zapalenia skóry w obszarach poddawanych zabiegowi lub bezpośrednim z nimi sąsiedztwie; ciężkie alergie; choroby autoimmunologiczne ( np. choroba tarczycy); ostre choroby nerek i wątroby; cukrzyca; nieprawidłowe krzepnięcie krwi.

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu, w celu zadbania o bezpieczeństwo pacjenta, jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

CENNIK

 

 

Alidya Redukcja Cellulitu -  500 zł

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229