Medycyna Estetyczna Trendy 2018

Co według światowych ekspertów w 2018 roku jest trendy w medycynie estetycznej? 

1. Lifting twarzy za pomocą nici liftingujących

Zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących są coraz bardziej doceniane ze względu na świetne efekty, niską inwazyjność oraz wydłużoną trwałość przy jednoczesnym pobudzaniu produkcji kolagenu  w skórze. Popularność zabiegów za pomocą nici będzie nadal rosła.

2. Osocze i fibryna bogatopłytkowa

W 2018 roku lekarze bardzo często sięgają po metody pobudzania naszych własnych organizmów do regeneracji i odwracania procesów starzenia. Procedury z wykorzystaniem komórek macierzystych lub osocza bogatopłytkowego to metody, które ze względu na swoją naturalność, stają się coraz popularniejsze.

3. Mikrobotoks

Wstrzykiwanie botoxu bardziej powierzchniowo i w mniejszych ilościach zdobywa szturmem gabinety medycyny estetycznej w Europie i będzie zyskiwało na znaczeniu. Metoda ta jest stosowana się w celu wygładzenia skóry, zmniejszenia porów oraz zmniejszenia produkcji serum.

4. Personalizacja procedur zabiegowych

Doświadczeni lekarze medycyny estetycznej posiadają  obecnie bardzo duże możliwości łączenia dostępnych technik i preparatów w taki sposób, aby jak najlepiej dostosować się do problemów i oczekiwań pacjentów. Tym samym jesteśmy w stanie uzyskać niesamowite rezultaty zabiegu. Coraz większego znaczenia nabierają więc spersonalizowane procedury postępowania. 

5. Zapobieganie procesom starzenia

Coraz większy odsetek osób odwiedzających gabinety medycyny estetycznej stanowią osoby w wieku 20 - 30 lat. W związku z tym coraz częściej stosowane są metody zapobiegania pojawianiu się efektów starzenia.  Nie czekamy już na pierwsze zmarszczki, a zapobiegamy ich pojawieniu się.

6. Niechirurgiczne metody odmładzania

Dynamiczny rozwój technologii w medycynie estetycznej powoduje, że niechirurgiczne ujędrnianie, modelowanie ciała czy usuwanie tłuszczu przynosi w tej chwili podobne rezultaty, jak metody chirurgiczne.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229
668 469 240