Metamorfoza Pani Kasi

Wiosna to czas pięknych ust...

2 marca 2017 roku z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w klinice MASI Medycyna Estetyczna Szczecin ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania był zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym. 

Celem konkursu było pokazanie Wam, jak przy użyciu najlepszych preparatów można szybko i bezpiecznie sprawić, by Twoje usta kusiły pięknym, naturalnym kształtem.

Do udziału w naszej zabawie zachęcaliśmy wszystkie Panie, które marzą o pięknie wypełnionych, zmysłowych ustach. Panie, które pragną wygrać piękną niespodziankę w postaci zabiegu medycyny estetycznej w naszej klinice w Szczecinie.

Losowanie szczęśliwego zgłoszenia miało miejsce w wyjątkowym Dniu Kobiet. Wtedy to dr Domagalski w swoim gabinecie wyłonił laureatkę konkursu - Panią Kasię.

Poniżej efekty zabiegu medycyny estetycznej - powiększania, wypełniania i modelowania ust - wykonanego przez dr Domagalskiego w naszej klinice MASI Medycyna Estetyczna Szczecin.

Obejrzyj krótki film przedstawiający efekt zabiegu:

http://www.youtube.com/watch?v=1K6MXZrHp1w

A na naszym fanpage'u MASI na Facebooku dowiecie się więcej o kolejnych konkursach i wydarzeniach organizowanych w naszej klinice.

Zapraszamy!

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229