Masi > Medycyna estetyczna

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Odkryta w XX wieku medycyna estetyczna pozwala na upiększenie ciała bądź zredukowanie istniejących niedoskonałości. Coraz częściej można znaleźć zabiegi, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klienta. Oferujemy profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, przy użyciu wyłącznie sprawdzonych preparatów oraz niezawodnego sprzętu. Połączenie umiejętności, doświadczenia oraz misji poprawy wyglądu zewnętrznego pozwoliło na stworzenie szerokiej oferty, wśród której można znaleźć:

Mariusz Domagalski - ZnanyLekarz.pl

 

Botoks

Wprowadzenie toksyny botulinowej w wybrane miejsca na twarzy, powodujące wypełnienie głębokich bruzd oraz wygładzenie drobnych zmarszczek.

 

Kwas hialuronowy

Jeden ze środków poprawiających wygląd skóry, poprzez jej wypełnienie, wygładzenie oraz usunięcie zmarszczek.

 

Powiększanie i wypełnianie ust

Precyzyjna korekcja i wypełnianie ust preparatami kwasu hialuronowego, dla zredukowania asymetrii warg lub poprawy ich objętości.

 

Nici liftingujące

Nici najnowszej generacji. Doskonałe rozwiązanie dla uzsykania efektu liftingu, wolumetrii, korekty owalu, konturowania twarzy. Doskonale sprawdza się w przypadku wymagającej, ciężkiej skóry - również u mężczyzn.

 

Sculptra

Preparat przywraca młodzieńczy kształt policzkom, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, zaaplikowany w okolice tzw. „chomików” lub opadającego podbródka sprawia, że zwiotczałe obszary zostają wypełnione, a skóra naciągnięta.

 

Ellanse

Ellanse jest innowacyjnym zestawem wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. Charakteryzuje się okresem działania, który zapewnia jeden z najdłuższych czasów utrzymywania się efektu zabiegu.

 

Karisma Kolagen

Karisma to przełomowy biostymulator na bazie Rh klagenu, idealny dla osób, które chcą zredukować wiotkość skóry, zmarszczki i blizny, w tym rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Dzięki nieusieciowanemu kwasowi hialuronowemu daje efekt wypełniający i delikatnie wolumetryczny, który widzimy tuż po zabiegu.

 

Gouri

Gouri to przełomowy stymulator tkankowy, zawierający płynny polikaprolakton, który dzięki swoim właściwościom w naturalny sposób przywraca skórze jędrność i napięcie.

 

Nucleofill Strong

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry. Jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

 

Polifill Strong

Polifill Strong to biostymulator tkankowy na bazie polinukleotydów do odbudowy komórkowej skóry. Jest to iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji (przebudowy) i rekonstrukcji struktury skóry.

 

Pluryal

Dzięki wysoko oczyszczonym polinukleotydom w hybrydowym połączeniu z kwasem hialuronowym oraz mannitolem uzyskano unikalne i innowacyjne połączenie będące doskonałą  odpowiedzią na potrzeby skóry w różnym wieku. Pluryal to bezpieczne, delikatne i w pełni wchłanialne produkty, które pozwalają uzyskać naturalne efekty bez ryzyka powikłań.

 

Juvenus Strong

Zabieg Juvenus Strong służy nawilżeniu i przywróceniu elastyczności skóry poprzez zastosowanie żelu do iniekcji na bazie polinukleotydów. W ten sposób powstaje idealne środowisko dla wzrostu fibroblastów, przy jednoczesnym wspieraniu ich biochemicznego działania - produkcji kolagenu i elastyny.

 

Profhilo

Zabieg wzmacniający skórę, który przeciwdziała starzeniu oraz wiotczeniu skóry, a jego efekty są widoczne już po miesiącu od pierwszej iniekcji.

 

Ejal40

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o właściwościach podporowych dla natychmiastowego uniesienia opadającej skóry oraz biostymulujących skórę do budowy nowo powstających elementów budulcowych skóry.

 

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro to kolejny produkt z rodziny Jalupro szwajcarskiej firmy Professional Derma, powstały w wyniku wieloletnich badań biotechnologicznych. Opatentowana formuła zawierająca wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz kompleks aminokwasów przeznaczonych do stymulacji i regeneracji skóry.

 

Usuwanie i wypełnianie zmarszczek

Bezpieczny zabieg wypełniający zmarszczki, poprzedzony konsultacjami dla uzyskania skutecznego, aczkolwiek naturalnego efektu wygładzenia skóry.

 

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D

Zabieg z efektem ujędrnienia skóry, widocznej poprawy jej sprężystości oraz kolorytu, wykonywany przy użyciu rozpuszczalnych nici PDO Barb II Anchor 4D.

 

Fresh Lift

Fresh Lift to innowacyjna procedura zabiegowa polegająca na połączeniu dwóch produktów - wypełaniacza Princess Filler i mezoterapii Up Grade w jeden niezwykle skuteczny preparat.

 

CG Styler 600

CG Styler 600 daje natychmiastowy, w pełni satysfakcjonujący efekt naturalnej wolumetrii. Jest to najnowsza koncepcja luksusowego piękna, produkt światowego lidera w produkcji peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu Laboratorium Caregen Ltd.

 

Plasmoo (Osocze + Fibryna)

Pierwsza w Polsce terapia autologiczna potwierdzona badaniami, która wykorzystuje 4 frakcje osocza o różnych strukturach, gęstościach i właściwościach. Efekt? Kompleksowa poprawa jędrności, jakości i kolorytu skóry.

 

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe to metoda, która wykorzystuje naturalną zdolność organizmu do autoregeneracji. Dzięki nowoczesnej technologii lekarze mogą uzyskać „eliksir młodości” z krwi własnej pacjenta.

 

Fibryna bogatopłytkowa

Fibryna w delikatny sposób wypełnia tkanki znajdujące się nad nią, dając łagodny efekt uwypuklenia. Zabieg z użyciem fibryny bogatopłytkowej przynosi skórze wiele innych dobroczynnych działań.

 

Korekta powiek

Plazma Handy to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać doskonały efekt już przy pierwszym zabiegu.

 

Okolica oka

Opuchnięte, zmęczone oraz podkrążone okolice oka można wygładzić, poprzez profesjonalną mezoterapię igłową lub efektywne wypełnianie zagłębień.

 

Korekta nosa

20-minutowa korekcja z punktowym użyciem kwasu hialuronowego, zapewniającego nieinwazyjną oraz niechirurgiczną poprawę kształtu nosa.

 

Mezoterapia igłowa

Precyzyjne dostarczanie substancji odżywczych i kwasu hialuronowego pod głębokie warstwy skóry, gwarantujące jej odbudowę, regenerację i wygładzenie.

 

Łysienie

Stymulacja wzrostu włosów i ograniczenie ich wypadania, dzięki preparatowi Dermaheal HL, stosowanemu w zabiegu mezoterapii skóry głowy.

 

Nadpotliwość

Pozbycie się tego problemu, poprzez zlokalizowanie nadmiernej potliwości w okolicy pach, dłoni lub stóp oraz zaaplikowanie odpowiedniej dawki toksyny botulinowej.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229