Masi > Zabiegi na cialo > Alidya

REDUKCJA CELLULITU

Alidya jest innowacyjnym preparatem wykorzystywanym w leczeniu cellulitu.

Dzięki swojemu unikalnemu składowi, działa przeciwcellulitowo w sposób wielopłaszczyznowy.

Użycie Alidya poprzez wyłapanie jonów żelaza z macierzy przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki.

W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

Wskazania do zabiegu redukcji i leczenia cellulitu Alidya

Alidya skutecznie zwalcza znany większości kobiet cellulit, potocznie nazywany „skórką pomarańczową”.

W medycynie tę łacińską nazwę tłumaczy się jako zapalenie tkanki podskórnej. Przypadłość ta polega na zaburzeniu rozmieszczenia tkanki tłuszczowej wraz z towarzyszącymi zmianami obrzękowymi.

Efekty zabiegu redukcji cellulitu Alidya

Zastosowanie mezoterapii przy użyciu preparatu Alidya powoduje wyłapanie szkodliwych jonów żelaza z macierzy i  przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych. Tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. 

W efekcie mezoterapia z Alidya działa nie tylko antycelulitowo, ale również przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wyglądu.

Alidya powoduje drenaż osmotyczny macierzy i wówczas ma działanie przeciwobrzękowe. Wiąże się to z utratą kilku centymetrów w obwodach. Nie należy jednak traktować tego zabiegu jako odchudzającego. Redukcja cellulitu tą metodą istotnie poprawia krążenie tętnicze, zapewnia lepsze dotlenienie skóry.

Jak wygląda zabieg Alidya?

Zabieg z użyciem preparatu Alidya wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Dzięki temu omijana jest warstwa naskórka, co pozwala na lepszą penetrację w głąb tkanki. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Po odkażeniu i oczyszczeniu miejsca zabiegowego dokonuje punktowych iniekcji.

Zabiegowi redukcji cellulitu „skórki pomarańczowej” można poddać przede wszystkim brzuch, uda, pośladki i ramiona.

Zabieg mezoterapii należy wykonywać raz w tygodniu w serii od 7 do 12 powtórzeń.

Czas utrzymywania się efektów

Efekty terapii redukcji cellulitu utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy od jej zastosowania. W celu wzmocnienia skuteczności zabiegu zaleca się dodatkowe wykonywanie drenażu  limfatycznego lub Endermologii LPG. Zalecane jest powtarzanie leczenia raz do roku, w celu utrzymania stabilnego rezultatu.

Właściwa dieta i aktywność fizyczna mają znaczący wpływ na długość utrzymywania się efektów zabiegu Alidya.

Przeciwwskazania

Preparat Alidya posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa i został zakwalifikowany jako materiał medyczny III klasy CE. Każda z fiolek zawiera jałowy roztwór.

Zarówno proces wytwarzania jak i surowce do niego wykorzystane poddane są restrykcyjnej kontroli, tak aby preparat w sposób bezpieczny mógł być podawany  iniekcyjnie. Mimo to, nie może zostać zastosowany u każdej kobiety i są pewne przeciwwskazania. Są to: ciąża i karmienie piersią; przewlekłe i ostre zapalenia skóry w obszarach poddawanych zabiegowi lub bezpośrednim z nimi sąsiedztwie; ciężkie alergie; choroby autoimmunologiczne ( np. choroba tarczycy); ostre choroby nerek i wątroby; cukrzyca; nieprawidłowe krzepnięcie krwi.

Prezentowany opis procedury ma charakter ogólny i nie stanowi informacji medycznej. Podstawą wykonania zabiegu, w celu zadbania o bezpieczeństwo pacjenta, jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.

CENNIK

 

 

Alidya Redukcja Cellulitu -  500 zł

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229