Ejal40 to więcej niż mezoterapia!

Stosowałaś mezoterapię z kwasu hialuronowego, ale czujesz, że to już za mało?

Chciałabyś widzieć efekt lekkiego liftingu skóry policzka natychmiast po zabiegu, ale również obserwować efekty rewitalizacji oddalone w czasie?

Lubisz efekty jakie daje mezoterapia, ale nie lubisz pojawiających się po niej siniaczków ani bólu w trakcie zabiegu?

Cenisz jakość i bezpieczeństwo produktów, które wybierasz dla siebie?

 

W Ejal40 składnikiem aktywnym jest kwas hialuronowy, który doskonale znasz, ale zaprojektowany inaczej - specjalnie dla nowatorskiej techniki zabiegu t4 BPR points.

Lekarz wstrzykuje płytko podskórnie tylko 4 małe bolusy Ejal40 w specjalne punkty (BioRevitalization Points) na każdą stronę twarzy. Ten gęsty żel sprawia, że cały policzek lekko się unosi i wygładza, ale to nie koniec.

Ejal40 to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o średniej masie molekularnej (MMW) 1200 - 1800 kDa i stężeniu aż 40 mg / 2 ml. 

Dzięki precyzyjnemu dobraniu tylko średnich łańcuchów kwasu hialuronowego i strukturze lewoskrętnej helisy w procesie elektrochemicznym wytwarzają się tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę (interchain ion bonding - międzyłańcuchowe wiązania jonowe).

Dzięki temu łańcuchy tworzące Ejal40 rozpadają się stopniowo długo uwalniając do skóry krótkie fragmenty. Te zaś poprzez aktywację receptorów znajdujących się na powierzchni fibroblastów stymulują produkcję natywnej macierzy pozakomórkowej (Extra Cellular Matrix ECM), czyli między innymi kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, tym samym silnie rewitalizując skórę całego policzka.

Ejal40 nie zawiera żadnych chemicznych dodatków.

 

4 powody, aby wybrać Ejal40:

- pobudzenie skóry

- długotrwałe rezultaty

- natychmiastowy efekt

- bez efektów ubocznych

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229