Ciesz się poprawą kondycji swojej skóry

W ciągu kilku dni po zabiegu Restylane Skinboosters Vital, żel na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego (HA) zaczyna działać, wiążąc wodę i zapewniając głębokie nawilżenie oraz poprawę elastyczności skóry, która staje się gładsza i pełna blasku.

Powszechnie wiadomo, że cierpliwość jest cnotą. W przypadku zabiegów Restylane Skinboosters Vital efekty pojawiają się stopniowo: oznacza to, że zmiany w wyglądzie skóry są subtelne i naturalne, a poprawa jej kondycji jest stopniowo zauważana już po pierwszym zabiegu.

 

Efekt rewitalizacji skóry utrzymuje się przez długi czas po ostatniej wizycie w gabinecie - nawet do 12 miesięcy po pierwszym zabiegu, w zależności od obszaru poddanego leczeniu.

W celu zapewnienia długotrwałych rezultatów zaleca się regularne wykonywanie zabiegów podtrzymujących (mniej więcej co 6 miesięcy).

Początkowo w okolicy miejsca poddanego zabiegowi pojawić się może nieznaczne zaczerwienienie lub lekkie zasinienie. Te efekty uboczne mają charakter przejściowy i na przestrzeni kolejnych kilku dni stopniowo ustępują, choć zdarza się, że mogą utrzymywać się do 2 tygodni.

 

W tym okresie zalecana jest odpowiednia pielęgnacja, która pozwoli przyspieszyć regenerację skóry:

- bezpośrednio po zabiegu należy unikać makijażu

- po upływie około 24 godzin dla zatuszowania utrzymującego się zaczerwienienia można zastosować lekki podkład kryjący

- w celu ukrycia zasinienia można nałożyć korektor o żółtym odcieniu

- aby zneutralizować zaczerwienienie skóry, zaleca się użycie korektora o lekkim zielonym/żółtym odcieniu

- do momentu ustąpienia obrzęku lub zaczerwienienia niewskazana jest ekspozycja skóry na działanie silnych promieni słonecznych lub bardzo niskich temperatur

- lekarz może zalecić stosowanie odpowiedniego okładu chłodzącego w celu przyspieszenia ustępowania obrzęku

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229