Piękna w każdym wieku

Przemiany hormonalne zachodzące w organizmie kobiety około 50 roku życia przyspieszają proces starzenia się skóry. Wdrożenie właściwych nawyków to skuteczny sposób pozwalający dłużej zachować naturalne piękno skóry.

Skutki zmniejszonej produkcji hormonów oraz obejmujących całe ciało przemian, które przyspieszają procesy starzenia, odczuwa również skóra: coraz bardziej widoczne są zmarszczki i oznaki przesuszenia prowadzącego do jej zwiotczenia i utraty jędrności. Szczególnie narażone są takie miejsca, jak kości policzkowe, skronie, podbródek i kontur twarzy.

Francuska firma Laboratoires VIVACY, specjalizująca się w medycynie estetycznej i posiadająca ponad 15 lat doświadczenia w tym obszarze, opracowała kompleksową linię preparatów wypełniających STYLAGE, zawierających resorbowalny usieciowany kwas hialuronowy, uzyskany przy użyciu opatentowanej technologii IPN-Like oraz mannitol - antyoksydant.

 

Kwas hialuronowy do uzupełniania objętości

Kwas hialuronowy stanowi ważny składnik struktury skóry. Wraz z wiekiem i w zależności od indywidualnych predyspozycji ilość kwasu hialuronowego występującego fizjologicznie w skórze właściwej stopniowo się obniża, co wpływa na utratę jędrności skóry, jej zwiotczenie i pojawienie się zmarszczek.

Preparaty STYLAGE XL XXL zawierające kwas hialuronowy w postaci żelu, umożliwiają przywrócenie wyrazistego konturu twarzy poprzez uzupełnienie związanych z wiekiem ubytków objętości.

STYLAGE XL to produkt do przywracania objętości w obrębie twarzy lub modelowania kości policzkowych i konturu twarzy.

STYLAGE XL jest również dostępny z dodatkiem lidokainy, działającego miejscowo środka znieczulającego.

STYLAGE XXL to produkt do przywracania objętości w obrębie twarzy lub modelowania kości policzkowych i konturu twarzy.

 

Wolumetria

Iniekcja wolumetrycznych preparatów STYLAGE XL STYLAGE XXL, zawierających kwas hialuronowy o wysokiej gęstości, do głębokich warstw skóry właściwej lub tkanki podskórnej, umożliwia uzupełnienie objętości i przywrócenie harmonijnych proporcji twarzy oraz napięcie zwiotczałej skóry.

 

Wykonanie zabiegu

Iniekcje preparatów STYLAGE są przeprowadzane w gabinetach lekarskich przez wykwalifikowanego lekarza z dobrą znajomością anatomii, który odbył odpowiednie szkolenia w zakresie wykonywania iniekcji kwasu hialuronowego.

Po przeanalizowaniu indywidualnych potrzeb pacjenta lekarz opracowuje plan leczenia. Regularne zabiegi podtrzymujące pozwalają zachować pożądany efekt.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229