Certyfikat uczestnictwa w XVII Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti- Aging w Monte Carlo (2019)

Dziś specjalnie dla Was kilka słów prosto z Monte Carlo, gdzie miałem przyjemność uczestniczyć w ogólnoświatowym 17. Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti- Aging pod patronatem Księcia Monako Alberta II.
Było to imponujące wydarzenie, które w tym roku przyciągnęło ponad 10.000 uczestników z ponad 120 krajów.

Dodatkowo udział brało tu ponad 300 wiodących międzynarodowych firm prezentujących najnowsze produkty, technologie i usługi. Prezentacje miały miejsce na ogromnej, 5-piętrowej hali.

W ciągu ostatnich lat Kongres odegrał kluczową rolę we wspieraniu naukowego zrozumienia profilaktyki anty-aging. Głównym założeniem tego wydarzenia jest odpowiedź na pytanie:

Jak skutecznie zapobiegać starzeniu się?
Proponowane jest kompleksowe podejście do pacjenta – zarówno pod kątem dostępnych zabiegów, jak i farmakoterapii.

Na Kongres zaproszono najlepszych specjalistów w dziedzinach dermatologii estetycznej, chirurgii estetycznej i medycyny anti-aging. Przedstawiono najnowsze wyniki badań klinicznych, nowe metody i technologie, jak również zaprezentowane praktyczne podejście do pacjenta - poprzez interaktywne sesje i pokazy na żywo.

Wiele interesujących bloków tematycznych dotyczących m. in. zaawansowanych, nieinwazyjnych procedur wykorzystywanych w odmładzaniu twarzy.Przedstawiano efektywne wykorzystanie wypełniaczy i laserów, ze szczególnym uwzględnieniem anatomii twarzy, której znajomość jest niezbędna, aby wykonać bezpieczny i skuteczny zabieg.
A wszystko to po to, by móc oferować Wam w naszej klinice medycyny estetycznej MASI w Szczecinie, bezpieczne i najbardziej skuteczne procedury anti-aging.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229