Usta - wypełnianie, modelowanie, nawilżanie

Piękne i pełne usta to marzenie wielu kobiet - wówczas z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki nim w łatwy sposób można wypełnić zbyt wąskie usta, odpowiednio je nawilżyć, a także nadać im pożądany kształt.

Szybkie efekty

Wypełnianie kwasem hialuronowym jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów w obrębie ust. Trwa on jedynie pół godziny i pozwala osiągnąć dokładnie taki kształt warg, o jakim się marzy. Dodatkową zaletą wypełniania jest nadanie wargom jędrności oraz likwidacja tzw. zmarszczek palacza. Poleca się go również osobom o zanikającym kolorycie ust, a także tym, u których występuje pewna asymetria warg.

Efekty zabiegu utrzymują się od kilku miesięcy do roku lub nawet do kilku lat (w zależności od stosowanego preparatu) i są natychmiast widoczne. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, gdyż kwas hialuronowy używany do zabiegu występuje naturalnie w naszym organizmie - dlatego jest łatwo przyswajalny.

Jak wygląda zabieg?

By zniwelować ból i nieprzyjemne odczucia podczas wykonywania zabiegu, najpierw podaje się znieczulenie, a w niektórych przypadkach - dodatkowo znieczulenie dentystyczne. Wstrzykiwany kwas hialuronowy ma postać gęstego żelu. Precyzyjnej iniekcji we właściwe miejsca na wargach dokonuje się za pomocą cienkiej igły, dzięki czemu można nadać ustom odpowiedni kształt lub pojemność. Zabieg wskazany jest dla kobiet o wąskich ustach - bez względu na wiek. U młodych osób jest on doskonały w przypadku zbyt mało wykształconej wargi dolnej lub górnej. U osób starszych przywraca czerwień wargową. Po zabiegu wargi mogą być lekko opuchnięte i może pojawić się siniak, jednak dolegliwości powinny ustąpić po 2-3 dniach.

Co daje wypełnianie ust?

Efekt nawilżonych, powiększonych ust oraz poprawa ich jędrności i sprężystości sprawiają, iż usta stają się bardziej wydatne, a twarz ogólnie nabiera młodszego wyglądu. Ponadto obserwuje się:

  • redukcję opadających kącików ust,
  • zwiększenie objętości ust,
  • wyrównanie i podkreślenie ich konturu,
  • zanik dysproporcji między dolną a górną wargą, a także lepszą symetrię,
  • poprawę kolorytu czerwieni wargowej,
  • zmniejszenie zmarszczek wokół ust.

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom medycyny estetycznej, w łatwy sposób możesz cieszyć się pełniejszymi ustami i bez obaw podkreślać ich piękno przy pomocy ulubionej pomadki lub błyszczyka. Twoje usta już zawsze będą wyglądały zmysłowo, a cała twarz nabierze zupełnie nowego wyrazu. Ten zabieg odejmie Ci lat. Warto spróbować!

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229