Profhilo jako molekuła młodości - działanie rewitalizujące i liftingujące

Z wiekiem nasza skóra wiotczeje, a kontur twarzy staje się coraz mniej wyraźny - po latach zaczynają opadać policzki, co tworzy nieestetyczne "chomiki". Na szczęście jest Profhilo, który przywróci skórze sprężystość, a twarzy jej naturalny owal.

Innowacja w odmładzaniu

Postępująca utrata jędrności skóry jest nieodłącznym elementem procesu starzenia - zaciera się wówczas wyraźny kontur twarzy, wyznaczany przez policzki i linie żuchwy. Dotychczas głównym sposobem walki z tym problemem było wykorzystywanie usieciowanego kwasu hialuronowego, który wstrzyknięty w skórę znacznie poprawiał jej nawilżenie. Tego typu zabieg jest co prawda wygodny i skuteczny, jednak nie daje długotrwałych efektów i musi być często powtarzany.

Tymczasem Profhilo to nowoczesne rozwiązanie, nagrodzone przez AMEC w 2015 r. za jego innowacyjność.

Jak wygląda zabieg?

Procedura polega na wstrzykiwaniu pod skórę wyselekcjonowanego, naturalnego kwasu hialuronowego, który dzięki zastosowaniu stabilizacji termicznej ma znacznie więcej zalet niż chemicznie sieciowany kwas. Cząstki kompleksu hybrydowego są podgrzewane, a następnie ochładzane, co sprawia, że preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny dla każdego pacjenta - nawet dla osoby ze skłonnościami do podrażnień cery. Preparat Profhilo wstrzykiwany jest specjalną techniką BAP, opartą na iniekcji pięciu punktów na twarzy.

Dla kogo Profhilo?

Warto wiedzieć, iż substancja ta nie jest żadnym wypełniaczem ani biorewitalizatorem - to jedyny taki preparat na świecie, który przyczynia się do realnego remodelingu twarzy i przebudowy skóry. Jego użycie jest proste, bezpieczne i sprawdzi się niemalże u każdej z osób, które chcą pozbyć się oznak starzenia i zachować młodzieńczy wygląd. Oto niektóre zalety Profhilo:

  • napina skórę i sprawia, że odzyskuje ona swą sprężystość,
  • wysmukla rysy twarzy i przywraca jej dawny kontur,
  • neutralizuje zwiotczenie skóry,
  • przywraca naturalny profil,
  • likwiduje "chomiczki",
  • wygładza zmarszczki,
  • wzmacnia i zagęszcza skórę,
  • uruchamia syntezę elastyny i kolagenu.

Preparat odmładza twarz w sposób wielopłaszczyznowy, a badania potwierdzają jego skuteczność w regulowaniu mikrowypukłości powierzchni skóry. Profhilo to niewątpliwie przełomowe odkrycie w dziedzinie medycyny estetycznej, którego efekty zastosowania widać już po pierwszych dwóch sesjach - czyli w ciągu miesiąca, a utrzymują się one nawet do 1,5 roku.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229