Nowoczesne metody usuwania zmarszczek

Wiele osób marzy o tym, aby na jak najdłużej zachować młody wygląd twarzy. Jednak czas jest nieubłagany i już ok. 25 roku życia mogą zacząć pojawiać się pierwsze zmarszczki. Mimo to istnieją rozwiązania, które sobie z nimi skutecznie poradzą. Jakie zabiegi są obecnie bardzo popularne? Na jakie nowoczesne metody usuwania zmarszczek warto zwrócić uwagę? Dowiedzmy się czegoś więcej na ten temat.

 

Mezoterapia igłowa

To jedna z najchętniej wybieranych obecnie metod usuwania zmarszczek – wskazana szczególnie w przypadku odbudowywania i regenerowania dojrzałej skóry. Jej skuteczność opiera się na tym, że w głębsze warstwy skóry przedostają się składniki (np. peptydy, witaminy) – ważne dla utrzymania jej zdrowego wyglądu oraz kwas hialuronowy wygładzający zmarszczki.

Mezoterapia jest zabiegiem, do którego przeprowadzenia wykorzystuje się cienką igłę, którą wkłuwa się w odpowiednie miejsca na twarzy. W wyniki wkłucia ww. składniki przedostają się do skóry właściwej oraz rozpoczyna się proces gojenia. To dzięki niemu m.in. komórki skóry zaczynają się regenerować – inicjować procesy, których ostatecznym efektem jest twarz pozbawiona bruzd oraz zmarszczek.

 

Zabieg mezoterapii igłowej:

  • zapewnia długotrwałe efekty;
  • może być przeprowadzany na każdym typie cery;
  • ma wszechstronne działanie – m.in. usuwa zmarszczki, ale i jednocześnie odżywia i nawilża skórę;
  • nie wymaga specjalnych przygotowań;
  • daje doskonałe efekty nawet w przypadku bardzo zniszczonej skóry twarzy.

 

Molekuła młodości – Profhilo

Ten innowacyjny zabieg pozwala znów cieszyć się piękną i młodą twarzą. Podobnie, jak ten wcześniej wymieniony, polega na wstrzykiwaniu specjalnego preparatu – wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego – w ściśle określone partie twarzy. Dzięki temu prawdopodobieństwo pojawienia się siniaków itp., jest o wiele mniejsze niż w przypadku innych metod usuwania zmarszczek. Co równie istotne, jest on niemal bezbolesny i rzadko kiedy zachodzi konieczność zastosowania miejscowego znieczulenia.

 

Po wstrzyknięciu preparat Profhilo uwalnia się bardzo powoli i przez długi czas, a tym samym:

  • pobudza do działania kolagen i elastynę odpowiadające m.in. za optymalny poziom jędrności oraz sprężystości skóry;
  • wzmacnia skórę – zmniejszając widoczność zmarszczek;
  • wysmukla i podkreśla linie twarzy;
  • nawilża przesuszoną cerę.

Te pozytywne efekty są już zauważalne po pierwszym zabiegu i utrzymują się od 12 do nawet 18 miesięcy. Zabieg z użyciem tego preparatu sprawdzi się doskonale nawet w przypadku bardzo zniszczonej skóry. Wówczas zaleca się jego dwukrotne przeprowadzenie.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229