Piękne i naturalnie wyglądające usta dzięki powiększaniu i modelowaniu

Wiele kobiet marzy o pięknych, dużych, zmysłowych, ale jednocześnie naturalnie wyglądających ustach, dzięki którym poczują się atrakcyjne i pewne siebie. Taki efekt można osiągnąć dzięki ich powiększaniu oraz modelowaniu. Co warto wiedzieć o tym zabiegu? Wszystkie ważne pytania i odpowiedzi na nie znajdziemy poniżej.

 

Powiększanie ust – dlaczego jest tak popularne?

To jeden z najchętniej wybieranych zabiegów, jaki oferują gabinety medycyny estetycznej oraz salony piękności. Jego popularność opiera się w głównej mierze na tym, że:

  • efekty są natychmiast widoczne i utrzymują się przez długi czas – od pół roku do nawet 12 miesięcy;
  • czas jego wykonania jest dość krótki – trwa około pół godziny;
  • jest bezbolesny – dzięki zastosowaniu specjalnego znieczulenia;
  • nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać – warto jednak pamiętać o kilku ważnych rzeczach, jakie zostaną poruszone w dalszej części artykułu.

 

Jak wygląda zabieg powiększania i modelowania ust?

Podczas zabiegu powiększania i modelowania ust wykorzystuje się niewielkie dawki kwasu hialuronowego – zazwyczaj 1 ml. Taka ilość oraz umiejętne wykonanie zabiegu pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnego efektu – powiększenie ust, które prezentują się naprawdę bardzo estetycznie.

Kwas hialuronowy wstrzykuje się w wargi za pomocą cienkiej igły. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie obrzęki, lekkie sińce czy też zaczerwienienia, jednak znikają one dość szybko.

 

Co warto wiedzieć przed wykonaniem zabiegu?

Jak już wcześniej wspomniano, do powiększania i modelowania ust nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać. Jednak podobnie jak w większości zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach i przestrzegać ich, zanim znajdziemy się w gabinecie. Tak też:

  • na tydzień przed powiększaniem i modelowaniem ust odstawmy leki przeciwzapalne np. aspirynę;
  • w dzień wykonania zabiegu unikajmy nadmiernego ogrzewania ciała – nie korzystajmy z solarium, sauny oraz ograniczmy aktywność fizyczną;
  • w ten sam dzień nie nakładajmy na twarz makijażu (po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego również z niego zrezygnujmy).

 

Co daje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego?

Zabieg powiększania i modelowania ust pomaga podnieść samoocenę, poczuć się lepiej we własnej skórze, piękniej oraz młodziej. Korzystanie z kwasu hialuronowego w odpowiednich dawkach i odstępach czasu oznacza także: ich wymodelowanie, usunięcie pierwszych oznak starzenia się, poprawę kolorytu oraz nawilżenie, dzięki czemu cała twarz wydaje się zdrowsza i bardziej promienna.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229