Projekt Metamorfoza

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam efekty metamorfozy Pani Barbary Jaworskiej, bohaterki czteromiesięcznego przedsięwzięcia "MASI - projekt metamorfoza". 

Projekt był objęty patronatem miesięcznika MM Trendy, na łamach którego od stycznia 2016 mogliście śledzić przemianę Pani Barbary.

W wywiadzie udzielonym wspomnianemu czasopismu dr Mariusz Domagalski (lekarz medycyny estetycznej, inicjator i koordynator przedsięwzięcia) powiedział co zadecydowało o powstaniu Projektu Metamorfoza: "W Szczecinie jest wiele kobiet w dojrzałym wieku, które większość czasu spędzają w domu, z mężem, dziećmi lub też samotnie. Są to często osoby nieśmiałe, które coraz bardziej zamykają się w sobie. Poprawa wizerunku mogłaby niesamowicie zmienić jakość życia takiej kobiety. Chciałbym, aby dzięki metamorfozie Pani Barbara odzyskała pewność siebie i na nowo zaczęła cieszyć się życiem. Dla mnie, jako autora projektu, ważne jest również aby zaobserwować, jak spektakularny efekt może przynieść kooperacja pomiędzy lekarzem medycyny estetycznej a wizażystką, linergistką, fryzjerem i stylistką".

Wykonano następujące zabiegi medycyny estetycznej:

- Nici Liftingujące 4D

- Botox

- Mezoterapia

- Powiększanie i Modelowanie Ust

- Kwas hialuronowy

Filmik przedstawiający efekt zabiegów zobaczycie tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=b-rOQtTocaI&t=5s

Zachęcamy Was również do polubienia naszego fanpage'a MASI na Facebooku, gdzie dowiecie się o kolejnych konkursach i wydarzeniach organizowanych w naszej klinice.

 

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229