Masi > Medycyna estetyczna > Praca

PRACA

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Zakres obowiązków:

- wykonywanie profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej oraz laseroterapii w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i metod

- budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z pacjentami

Wymagania:

- wykształcenie wyższe medyczne

- umiejętność pracy w zespole

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

- dyspozycyjność (również w soboty)

- zaangażowanie w pracę i rzeczywista chęć rozwoju

- komunikatywność i pogodne usposobienie

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

- pracę w elastycznym wymiarze godzin

- pracę na najnowszych technologiach dostępnych na rynku

- możliwość realnego rozwoju w renomowanej klinice medycyny estetycznej

- rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (kursy i szkolenia)

- pracę w profesjonalnym i bardzo przyjaznym otoczeniu

Naszym największym atutem jest wyjątkowa atmosfera panująca w klinice. Dzięki otwartości na wzajemne korzystanie z doświadczenia i wiedzy, nasi pracownicy realnie uczestniczą w rozwoju kliniki, a przez to szybko poszerzają swoje kompetencje.

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania?

Jeśli ważna jest dla Ciebie niepowtarzalna, przyjazna atmosfera i pragniesz pracować w jednej z najlepszych Klinik Medycyny Estetycznej w zachodniej Polsce, to prześlij swoje CV na adres:

info@masi.com.pl

i dołącz do nas! :)

  • slide
adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland

534 224 229