PRACA

KOSMETOLOG

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe, minimum: licencjat kosmetologii

Umiejętność pracy w zespole

Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja

Dyspozycyjność (również w soboty)

Zaangażowanie w pracę i rzeczywista chęć rozwoju

Komunikatywność i pogodne usposobienie

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pracę w pełnym wymiarze godzin

Pracę na najnowszych technologiach dostępnych na rynku

Możliwość rozwoju w jednej z najbardziej renomowanych klinik medycyny estetycznej w zachodniej Polsce

Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (kursy i szkolenia)

Pracę w profesjonalnym i bardzo przyjaznym otoczeniu

Zakres obowiązków:

Wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń i metod

Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z Pacjentami

Naszym największym atutem jest wyjątkowa atmosfera panująca w klinice. Dzięki otwartości na wzajemne korzystanie z doświadczenia i wiedzy pracownicy mogą realnie uczestniczyć w rozwoju firmy, a przez to szybko rozwijać swoje kompetencje.

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania?

Jeśli ważna jest dla Ciebie niepowtarzalna, przyjazna atmosfera i pragniesz pracować w jednej z najlepszych Klinik Medycyny Estetycznej w Polsce, to prześlij swoje CV i dołącz do nas!

Aplikację prześlij na adres: info@masi.com.pl

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mariusz Domagalski MASI z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, wykraczających poza zakres danych wskazanych w art. 221 § 1 kodeksu pracy, w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli chcesz, aby przesłane dokumenty aplikacyjne zostały wykorzystane w przyszłych procesach w rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w nich następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mariusz Domagalski MASI siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

  • slide
adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland

534 224 229

668 469 240