Masi > Medycyna estetyczna > Powiekszanie ust

POWIĘKSZANIE I WYPEŁNIANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Na procedurę częściej decydują się kobiety, aczkolwiek jest ona przeznaczona dla wszystkich osób, które pragną odmienić wygląd swoich ust. Nie ma tutaj większych ograniczeń wiekowych. Nie jest to skomplikowany oraz czasochłonny zabieg.

Powiększanie ust nie wymaga specjalnych przygotowań ani rekonwalescencji, przynosi natychmiastowe, bardzo zadowalające efekty. To główne powody, dla których tak wiele osób wybiera tę właśnie metodę poprawiania wyglądu w naszym gabinecie w Szczecinie.

Kobiety decydują się na wypełnianie ust, po to aby dodać sobie seksapilu. Pełne usta od dawna uznawane są za atrybut kobiecości. Przyciągają uwagę, łagodzą oraz zmiękczają rysy twarzy. Wraz z wiekiem czerwień wargowa blednie, usta stają się wiotkie, ulegają zwężeniu, zmniejsza się ich objętość. Za pomocą umiejętnie wprowadzonych wypełniaczy łatwo można poprawić ich kondycję, przywrócić im młodzieńczy, atrakcyjny wygląd.

Poprzez zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym można:

- powiększyć usta i wymodelować ich kształt;

- wyrównać widoczną asymetrię;

- skorygować opadające kąciki ust;

- poprawić koloryt oraz podkreślić kontur warg;

- dodać ustom sprężystości i jędrności;

- zniwelować oznaki starzenia i zmarszczki w okolic ust (tzw. „zmarszczki palacza")

Zabieg powiększania i wypełniania ust polecany jest dla osób, które nie są usatysfakcjonowane wyglądem swoich warg. Ich kształtem, rozmiarem, zabarwieniem. Widzą drobne mankamenty, które pragną poprawić.

usta kwas hialuronowy szczecin

Przy użyciu wypróbowanych, najlepszej jakości preparatów stworzonych na bazie kwasu hialuronowego możemy szybko i bezpiecznie sprawić, by Twoje usta kusiły pięknym, pełnym kształtem.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

- ciąża i karmienie piersią;

- stany zapalne skóry w okolicy zabiegowej;

- miejscowe infekcje, np. opryszczka, trądzik;

- skłonność do powstawania blizn przerostowych (keloidów);

- choroby nowotworowe;

- schorzenia układu immunologicznego oraz immunoterapia;

- nadwrażliwość na kwas hialuronowy, lidokainę lub inne środki znieczulające

Powiększanie ust kwasem hialuronowym trwa około 30 minut. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż wykonujemy go w znieczuleniu stomatologicznym lub przy użyciu specjalnej maści.

Po zabiegu wypełniacz nie jest wyczuwalny. Daje wrażenie naturalnie powiększonych ust, zarówno dotykowo, jak i wizualnie. Efekty mogą się utrzymywać od 6 do 12 miesięcy. Czas ten jest uzależniony od indywidualnych cech organizmu. W celu podtrzymania efektów wskazane jest powtórzenie zabiegu powiększania ust.

Bezpośrednio po zakończeniu iniekcji kwasem hialuronowym może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie lub siniak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni. Po upływie tego czasu można zaobserwować ostateczny rezultat procedury.

Zabieg powiększania ust nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Należy jedynie pamiętać, aby nie zażywać aspiryny oraz leków przeciwzapalnych na około 7 dni przed zabiegiem.

W ramach zaleceń pozabiegowych należy unikać dotykania, pocierania oraz masowania miejsc iniekcji przez kilka najbliższych godzin, aby wypełniacz nie uległ przemieszczeniu. Po zabiegu trzeba wystrzegać się intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz wzmożonego wysiłku fizycznego. Przez przynajmniej 12 godzin od momentu zakończenia procedury nie wolno spożywać alkoholu. Jeśli dokucza uczucie rozgrzania lub bolesności ust, można zastosować zimny kompres. Przestrzeganie tych wskazówek ma na celu uzyskanie jak najlepszego efektu zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Posiada on zdolność do wiązania cząsteczek wody w głębszych warstwach skóry, dzięki temu utrzymuje odpowiedni poziom jej nawilżenia. Wraz z postępującymi procesami starzenia zdolność organizmu do syntetyzowania kwasu maleje. Wszelkie niedobory można uzupełnić dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Kwas hialuronowy po wprowadzeniu do ust łączy się z cząsteczkami wody, pęcznieje i w ten sposób zwiększa ich objętość. W naturalnej formie szybko ulega rozkładowi. Ten wykorzystywany podczas powiększania ust jest usieciowany, dzięki czemu pozostaje w miejscu, w które został wstrzyknięty.

W klinice korzystamy ze sprawdzonych, wysokiej jakości preparatów z kwasem hialuronowym, które są dobrze przyswajane przez skórę, nie wywołują efektów ubocznych. Ich gęstość dobieramy w zależności od rodzaju zabiegu. Do powiększania ust używamy tych o nieco większej spoistości, aby móc osiągnąć zamierzony rezultat, jak również aby był on możliwie jak najbardziej trwały.

Preparaty nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, dlatego reakcje alergiczne należą do prawdziwej rzadkości. Z tego powodu nie ma konieczności przeprowadzania testów wstępnych przed przystąpieniem do zabiegu. Preparat wprowadzamy do skóry właściwej za pomocą igły oraz ampułko-strzykawki. Ilość nakłuć, a tym samym kwasu hialuronowego użytego do wypełnienia ust jest uzależniona od efektu, który ma być widoczny po zakończeniu procedury.

Wykonywany w naszym gabinecie medycyny estetycznej w Szczecinie zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym to bezpieczeństwo oraz pełna satysfakcja w bardzo rozsądnej cenie.

Powiększanie ust Szczecin cena

CENNIK

 

 

Wypełnianie, modelowanie, nawilżanie
1 ml - 1200 zł
0,5 ml - 800 zł
Uniesienie kącików ust - 800 zł

 

 

Możesz zdecydować się na zabieg powiększania i modelowania ust, dzięki któremu będą kusząco kształtne i pełne lub zabieg nawilżania i rewitalizacji, za sprawą którego zyskają jedwabistą miękkość i gładkość.

Umów się na konsultację w gabinecie, w czasie której lekarz medycyny estetycznej pomoże Ci zadecydować, który z proponowanych zabiegów jest idealny dla Ciebie.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229