Peelingi lekarskie

PQ-Age to innowacyjny peeling liftingująco - ujędrniający do rewitalizacji skóry, pozbawiony efektów ubocznych w postaci silnego podrażnienia i złuszczania naskórka!

Zabieg zapewnia głęboką stymulację skóry, dającą efekt podobny do mezoterapii, jednocześnie nie naruszając powierzchni skóry właściwej. Bezpośrednio po peelingu widoczne jest znaczne wygładzenie i odmłodzenie skóry oraz spłycenie zmarszczek.

Zabieg medycyny estetycznej zalecany jest także dla osób borykających się z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. PQ-Age można stosować na całe ciało, badania kliniczne potwierdziły jego wysoką skuteczność w przypadku leczenia rozstępów.

Peeling PQ-Age to doskonała propozycja dla osób, które poszukują szybkich i bezinwazyjnych sposobów na zdrową i piękną skórę. Peeling wykonujemy przez cały rok, bez ryzyka fotouczuleń. Stymuluje do wewnętrznej odnowy i intensywnie regeneruje najgłębsze warstwy skóry w bardzo delikatny sposób.

W zależności od stanu skóry i oczekiwanego efektu taki zabieg powtarzany jest 4-6 razy co 10-14 dni. 

PEELING LIFTINGUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY PQ-AGE "NOWA SKÓRA"

Głównymi składnikami peelingu PQ-Age Croma są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu:

► Kwas trójchlorooctowy [34%] wygładza, ujędrnia i rozjaśnia skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i drobne blizny,

 Kwas kojowy znany jest ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwutleniających. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu przebarwień

► Nadtlenek mocznika działa silnie rozjaśniająco,

► Koenzym Q10 - eliksir młodości - odpowiada za wytwarzanie i magazynowanie tlenu w organizmie.

Peeling liftingujący i rewitalizujący PQ-Age - 350 zł/zabieg

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240