Masi > Medycyna estetyczna > Nucleofill

NUCLEOFILL STRONG

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i biorestrukturyzacji skóry.

Jest to naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawierająca polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Zabieg działający na trzech poziomach:

- liftingu

- antyoksydacji

- nawilżenia

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu.

Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie.

Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza?

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.

Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz - wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry! 

Z czego jest produkt?

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny, zawiera naturalnie występujące polinukleotydy Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. 
Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. 

Przeciwwskazania:

- aktywne choroby infekcyjne w tym opryszczka; aktywne procesy nowotworowe; aktywne dermatozy; padaczka; niekontrolowana cukrzyca; immunosupresja, leczenie biologiczne; ciężkie uczulenia; ciąża, laktacja; dzieci, młodzież

 

CENNIK

 

 

Polinukleotydowa rewitalizacja skóry - 900 zł
Pakiet 2 zabiegów - 1700 zł
Pakiet 3 zabiegów - 2400 zł
Pakiet 4 zabiegów - 3000 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229