Nucleofill

Lifting na poziomie komórkowym

 

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na trzech poziomach:

- liftingu
- antyoksydacji
- nawilżenia

 

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Nucleofill to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiażą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

.

Co to oznacza?

Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Dla kogo?

Idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry! 

 

Z czego jest produkt?

Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny, zawiera naturalnie występujące polinukleotydy Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

 

Jak wygląda zabieg?

Lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniulii) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. 
Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. 

 

Przeciwwskazania

 • aktywne choroby infekcyjne w tym opryszczka
 • aktywne procesy nowotworowe
 • aktywne dermatozy
 • padaczka
 • niekontrolowana cukrzyca
 • immunosupresja, leczenie biologiczne
 • ciężkie uczulenia
 • ciąża, laktacja
 • dzieci, młodzież

 

CENNIK

 

 

  adres

  MASI dr Mariusz Domagalski

  ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


  534 224 229