Masi > Medycyna estetyczna > Nici liftingujace

NICI LIFTINGUJĄCE

Nici liftingujące to bardzo gorący trend w medycynie estetycznej. Ich główną zaletą jest możliwość przeprowadzenia liftingu zarówno twarzy, jak i ciała, bez konieczności sięgania po skalpel.

Są one szczególnie polecane dla wszystkich osób, które pragną odmłodzić swoją skórę. Mogą je stosować także osoby nieco młodsze, w celu zmiany wyglądu swojej twarzy, na przykład uniesienia skóry na kościach policzkowych, aby były one kształtniejsze, mocnej zarysowane.

Najnowsza i najsilniejsza generacja nici haczykowych dostępnych na rynku to PDO Barb II Anchor 4D. Posiadają one haczyki powstałe drogą tłoczenia, a nie jak wcześniej, nacinania.

Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, gęściej osadzone na nici, co znacznie zwiększa siłę uniesienia tkanki. Silny efekt liftingujący pozwala na doskonałe konturowanie twarzy i ciała.

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D

Nowość w naszej klinice

Najnowsze nici liftingujące Barb II Anchor 4D to najskuteczniejszy lifting i biostymulacja w 1 nitce.

Mają 2- etapowe działanie:

- natychmiastowy efekt liftingu dzięki tłoczonym haczykom

- długotrwała biostymulacja trwająca aż do 24 miesięcy

W skład nici wchodzą polikaprolakton oraz kwas polimlekowy.

Kwas polimlekowy to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie, stymuluje produkcję kolagenu w skórze, co powoduje naturalną regenerację i odbudowę tkanek.

Polikaprolakton to naturalny biostymulator przywracający gęstość i jędrność skóry, co powoduje efekt odmładzający.

Nowe nici liftingujące dają jeszcze dłuższe efekty uniesienia i wzmocnienia tkanek oraz spektakularnie poprawiają jakość skóry.

8 korzyści, które przyniecie Ci zabieg

- poprawa jędrności i gęstości skóry, wyraźne uniesienie wiotkich, opadających tkanek w obrębie policzków i podbródka zmarszczki w okolicach oczu, czyli tzw. „kurze łapki”;

- stopniowe wypełnienie głębokich bruzd i zmarszczek poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny

- wyraźna poprawa jakości, sprężystości i kolorytu skóry z natychmiastowym efektem odmłodzenia 

- krótszy okres rekonwalescencji i zminimalizowany dyskomfort w okresie okołozabiegowym

- niesamowite rezultaty pod względem siły uniesienia tkanki (siła uciągu nici to aż 2,7 kg)!

pełen lifting twarzy, podbródka, szyi i dekoltu

- podniesienie opadających piersi i zwiotczałej skóry brzucha

- ujędrnienie skóry na linii żuchwy

Nici liftingujące haczykowe umożliwiają podniesienie opadających policzków, wygładzają bruzdy nosowo – wargowe, poprawiają owal twarzy poprzez ujędrnienie skóry na linii żuchwy.

Przy ich użyciu można wykonać pełny lifting skóry twarzy, podbródka, szyi i dekoltu. Warto wspomnieć, że stosowane są nie tylko do poprawy wyglądu twarzy. Mogą być wykorzystywane także w celu uniesienia opadającego biustu oraz wiotkiej skóry brzucha.

Nici liftingujące PDO Barb II Anchor 4D mocno pobudzają odbudowę zarówno włókien kolagenowych, jak i elastynowych. Dzięki temu uniesione podczas zabiegu tkanki zyskują nową gęstość, spoistość oraz jędrność.

Nici liftingujące haczykowe to wyjątkowo skuteczny, pozbawiony bólu lifting. Na gruncie medycyny estetycznej stanowi on wyjątkowe odkrycie.

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących haczykowych daje natychmiastowe rezultaty, które utrzymują się nawet do 24 miesięcy. To krótkotrwała, niezbyt skomplikowana procedura, której nie towarzyszą wrażenia bólowe. Nie ma konieczności specjalnego przygotowywania się do niej. Nici są dobrze tolerowane przez organizm. Ulegają pełnemu wchłonięciu.

Jest to bezpieczny zabieg, który można powtarzać, w celu podtrzymania osiągniętych efektów. Zaletę stanowi fakt, że nici nie są wyczuwalne pod skórą. Sposób ich implantowania za pomocą cienkiej kaniuli nie prowadzi do powstania nacięć, ani blizn.

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D polecane są szczególnie osobom powyżej 30 roku życia, u których widoczne są pierwsze oznaki starzenia się skóry. Wskazaniem do zabiegu z ich wykorzystaniem jest utrata jędrności oraz napięcia skóry.

Po wprowadzeniu pod skórę haczyki otwierają się - unosząc w ten sposób opadające tkanki oraz gwarantując efekt silnego liftingu. Cały zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących trwa około godziny, a jedyne ślady jakie pozostawia, to lekkie zasinienia oraz obrzęk, do których powstania dochodzi u niektórych pacjentów. Zazwyczaj utrzymują się one do 5 - 7 dni po odbyciu procedury.

Rezultatem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa konturów twarzy, które wynikają z mechanicznego oddziaływania wprowadzonych pod skórę nici. Pracują one jak mięśnie napinające, skutecznie podtrzymując tkanki podskórne.

Nici liftingujące haczykowe 4D są grubsze od tradycyjnych nici PDO, co pozwala na zmaksymalizowanie efektu liftingu. Korzyści płynące z ich zastosowania są natychmiastowe. Efekt utrzymuje się przez długi czas. Zabiegi z ich użyciem należą do nieinwazyjnych, a przez to nie zagrażają zdrowiu. To powody, dla których cieszą się one tak dużym uznaniem.

Po upływie około 14 dni od zabiegu ma miejsce proces stymulacji produkcji nowego kolagenu odpowiedzialnego za gęstość, napięcie oraz jędrność skóry. Ponadto pobudzenie fibroblastów prowadzi do wzmożonej produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”.

Efekty zabiegów prowadzonych w naszej klinice, z zastosowaniem najwyższej jakości nici liftingujących utrzymują się średnio około 24 miesięcy, następnie rozpuszczają się one w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i stymulowaniu syntezy elastyny oraz kwasu hialuronowego, skóra objęta działaniami zabiegowymi po rozpuszczeniu nici nie opada (nie wraca do poprzedniego stanu). Dla utrzymania pełnego efektu rekomenduje się powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

Nici liftingujące stosowane w naszej klinice posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, zaleca się łączenie zabiegów nićmi liftingującymi  z innymi metodami odmładzania, np. wypełnianiem z użyciem kwasu hialuronowego.

Pamiętajcie, że przed podjęciem ostatecznej decyzji o wykonaniu jednego lub serii zabiegów warto wybrać się na bezpłatną konsultację do naszego lekarza, który pozna Wasze oczekiwania i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

CENNIK

 

 

Nici haczykowe PDO Barb II Anchor 4D (najnowsza generacja) - 450 zł/za 1 nić 
Ilość nici konieczna do uzyskania efektu liftingu policzków/podbródka: 6-10

 

 

Ilość nici potrzebna do opracowania danej okolicy: 6 - 12 nici

Szerokie spektrum rozmiarów nici liftingujących oraz ich ogromna różnorodność i wszechstronność wykorzystania pozwalają sądzić, że najbliższe lata będą upływać pod znakiem zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych z ich użyciem.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229