Masi > Medycyna estetyczna > Nici 4d

NICI LIFTINGUJĄCE BARB II ANCHOR 4D

Wchłanialne nici PDO Barb II Anchor 4D, wykonane z polidioksanu, charakteryzują się silnymi właściwościami liftingującymi. Polecane są szczególnie do poprawy jakości skóry wiotkiej i modelowania konturu twarzy.

Swoje wyjątkowe działanie odmładzające zawdzięczają technologii wytwarzania, która polega na odlewaniu nici wraz z haczykami oraz ich układowi w formie grotów, dzięki czemu głęboko kotwiczą się w skórze, silnie unosząc i utrzymując opadające tkanki.

Nić Barb II Anchor 4D jest też grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu oraz korzystnie wpływa na produkcję nowego kolagenu.

Zalety zabiegu nićmi liftingującymi Barb II Anchor 4D:

- lifting środkowej i dolnej części twarzy

- natychmiastowa poprawa konturu twarzy

- redukcja powierzchownych i głębokich zmarszczek

- poprawa konturu i lifting ciała

- wyraźna poprawa jędrności skóry

- minimalnie inwazyjny, szybki i bezpieczny

- długotrwały efekt

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D posiadają haczyki powstałe drogą tłoczenia. Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, gęściej osadzone na nici, co znacznie zwiększa siłę uniesienia tkanki (siła ciągu nici to aż 2,7 kg!). Silny efekt liftingujący pozwala na doskonałe konturowanie twarzy i ciała.

Nici liftingujące haczykowe Barb II Anchor 4D to:

- poprawa jędrności i gęstości skóry, wyraźne uniesienie wiotkich, opadających tkanek w obrębie policzków i podbródka

- stopniowe wypełnienie głębokich bruzd i zmarszczek poprzez stymulację syntezy kolagenu i elastyny

- wyraźna poprawa jakości, sprężystości i kolorytu skóry z natychmiastowym efektem odmłodzenia

- krótszy okres rekonwalescencji i zminimalizowany dyskomfort w okresie okołozabiegowym

- niesamowite rezultaty pod względem siły uniesienia tkanki (siła uciągu nici to aż 2,7 kg)! 

- ujędrnienie skóry na linii żuchwy

- pełen lifting twarzy, podbródka, szyi i dekoltu

- podniesienie opadających piersi i zwiotczałej skóry brzucha

Nić liftingująca silnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i syntezę elastyny, dzięki czemu uniesione podczas zabiegu medycyny estetycznej tkanki zyskują nową gęstość i jędrność.

Jakie są zalety z użyciem nici liftingujących Barb II Anchor 4D?

- natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 24 miesięcy;

- szybki i bezbolesny zabieg medycyny estetycznej;

- brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu;

- całkowita wchłanialność przez organizm;

- możliwość powtórzenia procedury;

- bezpieczeństwo zabiegu medycyny estetycznej;

- brak nacięć i blizn;

- brak widoczności i wyczuwalności nici.

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem nici Barb II Anchor 4D?

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D polecane są pacjentom już od 30. roku życia. Wskazanie do zabiegu medycyny estetycznej stanowi utrata jędrności, napięcia i jakości skóry.

Jakie są efekty działania nici liftingujących PDO Barb II Anchor 4D?

Tuż po zabiegu medycyny estetycznej następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Nici liftingujące wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

W kolejnym etapie wykorzystywane są biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po około 14 dniach od zabiegu, ma miejsce proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry.

Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu.

Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

Informacje dodatkowe

Czym różnią się nici PDO Barb II Anchor 4D od nici bezhaczykowych?

Po ogromnym sukcesie gładkich nici liftingujących First Lift Basic, pojawiła się ich silniejsza odsłona - nici liftingujące PDO Barb II Anchor 4D z haczykami w czterech wymiarach! Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu.

Nici liftingujące Barb II Anchor 4D zrewolucjonizowały myślenie o medycynie estetycznej, stając się bezapelacyjnie sprawdzoną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Korzyści z takich zabiegów medycyny estetycznej są długotrwałe, a efekty natychmiastowe.

Jak wygląda zabieg medycyny estetycznej z użyciem nici PDO Barb II Anchor 4D?

Technika implantacji jest szybka i bezpieczna. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici liftingujące są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli.

Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg medycyny estetycznej trwa około godziny, a jedyne ślady, jakie pozostawia zabieg, to możliwe lekkie zasinienia i obrzęk, które przeważnie utrzymują się do 5-7 dni po zabiegu.

Czy nici liftingujące haczykowe PDO Barb II Anchor 4D są bezpieczne?

Nici liftingujące PDO Barb II Anchor 4D posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, zaleca się łączenie zabiegów nićmi liftingującymi Lift Strong PDO Barb II Anchor 4D z innymi metodami odmładzania, np. wypełniaczami z kwasem hialuronowym.

Nici liftingujące i zabiegi wolumetryczne to dopełniające się zabiegi medycyny estetycznej. Zdaniem wielu lekarzy specjalistów zabiegi nićmi liftingującymi PDO Barb II Anchor 4D to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego z uwagi na minimalną inwazyjność i brak skutków ubocznych oraz długotrwałe efekty estetyczne.

 

CENNIK

 

 

Nici haczykowe PDO Barb II Anchor 4D (najnowsza generacja) - 450 zł/za 1 nić 
Ilość nici konieczna do uzyskania efektu liftingu policzków/podbródka: 6-10

 

 

Szeroka gama rozmiarów nici i ich różnorodność, a także wszechstronność zastosowania dają podstawy, by sądzić, iż najbliższe lata będą zdominowane przez zabiegi wykonywane w oparciu o nici liftingujące PDO.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229