Masi > Medycyna estetyczna > Molekula

PROFHILO

Na czym polega innowacyjność Profhilo®? Czym różni się innych preparatów wypełniających?

Po pierwsze jest to innowacyjna formuła odmładzająca, której działanie oparte jest na szybkim przywróceniu utraconych przez lata parametrów skóry. A dzięki całkowitemu wyeliminowaniu chemicznych czynników sieciujących używanych w wypełniaczach (tj. BDDE, DVS, PEG, Formaldehyd) i zastąpieniu ich opatentowanym procesem stabilizacji termicznej (stabilizacja osiągnięta dzięki podgrzaniu i ochłodzeniu cząstek kompleksu hybrydowego) preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny.

Wyeliminowanie z preparatu składników chemicznych skutkuje tym, że pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących co jest jedną z najważniejszych zalet.

Po drugie opatentowany proces stabilizacji termicznej umożliwił do tej pory niemożliwe połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę, której dodatkową zaletą jest; bezpieczeństwo, odporność na degradację i migrację,

Dlaczego hybryda jest lepsza?

Połączenie hybrydowe wyselekcjonowanych cząstek L-HA o stężeniu 32mg + H-HA o stężeniu 32mg, daje bardzo bezpieczny produkt o najwyższym stężeniu aż 64mg w jednej dawce. Hybryda wykazuje nowy poziom integracji w tkance i biozgodność. Tylko hybryda potrafi uruchomić jednoczesny wielopłaszczyznowy i szybki proces odmładzania neutralizujący wiotkość skóry.

Profhilo® jest to wysoce jednorodny produkt, łatwy do wstrzyknięcia, gwarantujący zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i konieczności rozpuszczania hialuronidazą. Profhilo® nie poszerza twarzy i nie robi efektu „nalania”. Dzięki budowie molekularnej po Profhilo® nie powstają siniaki i stwardnienia.

Co to znaczy, że użyto wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA do stworzenia Profhilo® ?

Ogólnie dostępne produkty innych firm zawierają jeden rodzaj cząsteczek i nie są formami hybrydowymi. Badacze z laboratorium farmaceutycznego IBSA, do stworzenia hybrydowej formuły Profhilo® wyselekcjonowali wyłącznie takie cząsteczki, które mają właściwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne, łączące się ze specyficznymi receptorami CD44, RHAMM, ICAM-1 które odgrywają wiodącą rolę w odmładzaniu skóry. Dzięki tej innowacji możliwe jest uzyskanie bioremodelingu - przebudowy wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości. Profhilo® odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur i jędrność twarzy.

Co oznacza że preparat Profhilo® wstrzykuje się specjalną techniką BAP?

BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Dlaczego tylko Profhilo® może być wstrzykiwane techniką BAP?

Technika BAP została specjalnie opracowana do preparatu Profhilo®. Zastosowanie tej techniki stało się możliwe dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym Profhilo®.

Wstrzyknięcie innego preparatu niż Profhilo® techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

Jaki jest protokół zabiegu Profhilo® / ile zabiegów i kiedy należy przeprowadzić?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.

W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

Jakie są obserwowane efekty stosowania Profhilo® i czym się objawiają?

Profhilo® wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający, ale co najważniejsze wyniki badań klinicznych potwierdzają statystyczne oznaczenie zachodzących procesów naprawczych i odmładzających skóry.

Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji Profhilo® obserwujemy statystycznie istotną poprawę wyniku FVLS (efekt bio-rewolumetryczny), a także ważne uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia).

Miesiąc po drugiej iniekcji Profhilo® obserwujemy statystycznie istotne zmniejszenie wyniku WSRS (efekt przeciwzmarszczkowy), oraz znaczną redukcję wszystkich parametrów Profilometru (wskaźnik skuteczności wypełniającej).

Bardzo ważnym wskaźnikiem jest istotne obniżenie parametrów Torsiometru wykazujące znaczny wzrost jędrności policzków (aktywność poprawiająca gęstość skóry). Profhilo® wykazuje statystycznie istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Informacje dodatkowe

Profhilo® ma niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego kwasu hialuronowego, a dzięki nowemu sposobowi  sieciowania - stabilizacji termicznej, jest znacznie trwalsza.

Dzięki temu została nagrodzona jako innowacja roku 2015/2016 przez Francuski AMEC złotą statuetką jako najlepszy zabieg odmładzający/wzmacniający skórę w medycynie estetycznej.

Indywidualny program zabiegów

Już po miesiącu od pierwszej iniekcji Profhilo® widoczne są efekty bio-rewolumetryczne, a także wyraźne wygładzenie skóry.

Miesiąc po drugiej iniekcji Profhilo® widoczna jest znacząca poprawa wyglądu skóry - wyrównanie zmarszczek, wzrost jędrności policzków oraz poprawa głębokiego nawilżenia skóry.

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.

W niektórych przypadkach, przy bardzo złym stanie skóry, zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu dodatkowego wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi podtrzymujące rocznie.

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem medycyny estetycznej przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz wykonuje badanie skóry pacjenta, przeprowadza wywiad, a następnie omawia szczegółowo zasadę działania preparatu i przebieg zabiegu oraz jego oczekiwane efekty. Zabieg jest odczuwalny, jednak ból związany ze wstrzykiwaniem Profhilo® zazwyczaj jest niewielki i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Pacjent, w zależności od indywidualnych zaleceń lekarskich, nie powinien przyjmować przez okres około 1 tygodnia przed zabiegiem aspiryny i innych leków obniżających krzepliwość krwi. Przed zabiegiem medycyny estetycznej należy zgłosić lekarzowi przyjmowane leki, w przypadku przyjmowania doustnej izotretynoiny (np. Acnenormin, Roacutan, Izotek, Curacne), zabieg może zostać wykonany po minimum 3 miesiącach od zakończenia terapii.

Opis zabiegu

Preparat Profhilo® wstrzykuje się specjalną techniką  w pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały one wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Technika ta zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

Skóra w miejscu wykonywania zabiegu medycyny esteycznej jest dokładnie dezynfekowana. Lekarz wstrzykuje preparat Profhilo® cienką igłą specjalną techniką  w pięciu punktach na twarzy. Cały zabieg twa krótko, ok. 10-15 minut.

Jest to zabieg małoinwazyjny, do którego nie trzeba się specjalnie przygotowywać lub odbywać po nim rekonwalescencji. Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, a ślady po wkłuciach są prawie niewidoczne.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu medycyny estetycznej

Regeneracja i odmładzanie skóry twarzy; skóra wiotka, cienka, mało elastyczna lub przesuszona.

Przeciwwskazania do zabiegu medycyny estetycznej

Ciąża i okres karmienia piersią; zaburzenia krzepnięcia krwi; opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne; skóra źle tolerująca iniekcje (skłonności do blizn i zwłóknień); alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających; niewyrównana cukrzyca; choroba nowotworowa; choroby autoimmunologiczne.

 

CENNIK

 

 

Molekuła młodości i jędrności skóry - 1200 zł
Pakiet 2 zabiegów - 2200 zł
Pakiet 3 zabiegów - 3200 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229