Masi > Medycyna estetyczna > Lysienie 1

ŁYSIENIE

Piękne, gęste i zdrowe włosy to dla wielu osób niezwykle ważny element estetyczny podkreślający urodę.

Niestety uwarunkowania genetyczne, przebyte choroby, nieprawidłowa pielęgnacja, czy dieta mogą doprowadzić do pogorszenia się stanu skóry głowy, a także znacznego przerzedzenia się włosów.

Na szczęście medycyna estetyczna przychodzi z rozwiązaniami w terapii skoncentrowanej na leczeniu łysienia i zagęszczeniu włosów.

Dr. Cyj Hair Filler

Terapia peptydowa DR.CYJ Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Wysoka skuteczność zabiegu wiąże się z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań: rewolucyjnej formuły 7 peptydów i kwasu hialuronowego oraz specjalnie opracowanej, opatentowanej technologii Sustained Release Technology.

DR.CYJ Hair Filler daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Docenili go lekarze dermatolodzy, przyznając nagrodę “Perła Dermatologii Estetycznej”.

Jaki problem rozwiązuje zabieg DR.CYJ Hair Filler - wskazania?

​Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe.

Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg wskazany jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Ile trwa pojedynczy zabieg (bez znieczulenia lub ze znieczuleniem, jakim)?

​Cały zabieg trwa ok. 30 min. Jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Ile trwa cała kuracja, czyli ilu powtórek wymaga zabieg, w jakim odstępie czasu?

​Terapia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Przebieg zabiegu krok po kroku, czy wymaga przygotowania się, czy boli?

​Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu nie wskazane jest picie alkoholu. Zabieg z wykorzystaniem preparatu DR.CYJ Hair Hiller polega na wykonaniu serii wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do mezoterapii wymaga mniej wkłuć. Lekarz podaje niewielką ilość preparatu, dzięki czemu nie jest tak odczuwalny dla skóry głowy.

Co się dzieje ze skórą, organizmem bezpośrednio po zabiegu, kiedy ustępują skutki uboczne?

Skutków ubocznych właściwie nie ma, jedynie bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania preparatu lub też niewielkie swędzenie. Wspomniane niedogodności znikają w przeciągu 1 doby.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?

​Już pierwszy zabieg zatrzymuje wypadanie włosów. Natomiast kolejne zabiegi pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyspieszając odrost włosów.

Jak długo efekt jest widoczny?

​Efekt jest widoczny przez rok. Po tym okresie terapię należy powtórzyć.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i nieletni poniżej 18 r. ż., uczulenie na którykolwiek ze składników, zmiany skórne, choroby skóry, infekcje lub następstwa zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapia sterydowa, choroby autoimmunologiczne, niewyrównana cukrzyca, choroby reumatyczne, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

Pluryal Hair Density

Wzmacnia skórę głowy i stymuluje wzrost włosów.

Efekt: wzmocniona skóra głowy, odżywione mieszki włosowe, zwiększona liczba i średnica włosów

Wysoko oczyszczone polinukleotydy w formie gęstości frakcji idealnej do zabiegów na skórę głowy. Odżywia mieszki włosowe i wzmacnia skórę głowy. Zwiększa liczbę i średnicę włosów.

Osocze Bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest stosowane w leczeniu wypadania włosów i łysienia u kobiet i mężczyzn.

Użycie osocza bogatopłytkowego jest zalecane zarówno osobom z łysieniem plackowatym, jak i z osłabionymi czy przerzedzonymi włosami.

Terapia wykorzystująca PRP jest szansą dla osób, u których stosowane dotychczas metody zachowawcze nie przyniosły spodziewanych efektów.

Skuteczność PRP w leczeniu nadmiernego wypadania włosów potwierdzają liczne badania w tym eksperyment prowadzony przez zespół naukowców z Uniwersytetu z Brescii, International Hair Research Foundation i Centrum Medycznego Uniwersytetu Hebrajskiego.

W grupie pacjentów przyjmujących osocze bogatopłytkowe odnotowano najsilniejszy odrost włosów i najmniejszy odsetek efektów ubocznych takich jak swędzenie czy pieczenie.

Wyniki badań zostały opublikowane w 2013 roku we wrześniowym numerze „British Journal of Dermatology”.

Skoncentrowane PRP zawiera proteiny i czynniki  wzrostu, stymulujące większą aktywność mieszków włosowych.

Osocze podaje się podczas zabiegu mezoterapii na skórę głowy – procedura polega na ostrzyknięciu obszarów dotkniętych największym przerzedzeniem włosów.

Uwolnione z płytek czynniki wzrostu indukują komórki macierzyste mieszków włosowych do przejścia od stanu uśpienia do stanu aktywnego, co w efekcie przekłada się na stymulację odrastania włosów.

Nowe włosy są mocniejsze i wyraźnie gęstsze, jednak na ostateczne rezultaty trzeba poczekać – proces odrostu trwa ok. 3 miesiące.

Fibryna Bogatopłytkowa

Fibryna bogatopłytkowa na łysienie izolowana jest z własnej krwi pacjenta, dzięki czemu jest zasobna w cenne komórki macierzyste, leukocyty i płytki krwi, które stymulują do pracy i regeneracji cebulki włosowe.

Zabieg mezoterapii igłowej na skórę głowy z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej polega na podskórnej iniekcji przygotowanego preparatu za pomocą wielu cienkich igiełek.

Dzięki pochodzeniu substancji z własnej krwi pacjenta materiał ten jest w pełni swoisty dla organizmu i nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry głowy.

Dodatkowo zabieg jest naturalny i skuteczny, dzięki czemu włosy stopniowo zaczynają odrastać i przestają intensywnie wypadać. Wyraźnie poprawia się również ich kondycja oraz grubość.

Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów terapii fibrynę warto połączyć z zabiegiem wykorzystującym osocze bogatopłytkowe.

 

CENNIK

 

 

Dr Cyj Hair Filler - 600 zł/zabieg
Pluryal Hair Density - 1100 zł/zabieg
Osocze Bogatopłytkowe - 800 zł/zabieg
Fibryna Bogatopłytkowa - 800 zł/zabieg

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229