Masi > Medycyna estetyczna > Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy Szczecin - wolumetria twarzy, modelowanie policzków kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy wraz z kolagenem stanowi główny składnik ludzkiej skóry. Aż połowa kwasu w organizmie jest zlokalizowana właśnie w skórze właściwej oraz w przestrzeni międzykomórkowej.

To on odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry i chroni włókna kolagenowe przed degeneracją. Dzięki temu skóra zachowuje sprężystość i nie ma skłonności do powstawania zmarszczek. W naszej klinice wykonujemy zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy. Cena dla klientek ze Szczecina i okolic jest wysoce konkurencyjna, a poziom usług bardzo zadowalający, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i rejestracji.

szczecin kwas hialuronowy cena

Kwas hialuronowy Restylane

Produktami kwasu hialuronowego najwyższej jakości, które stosujemy w naszej klinice, są preparaty marki Restylane.

Preparaty te zapewniają kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych i głębokich zmarszczek, bruzd i fałdów, jak również wolumetrii twarzy, powiększania oraz modelowania ust.

W zależności od Twoich potrzeb, marka Restylane dysponuje różnymi rozwiązaniami zabiegowymi. Jeśli Twoim celem jest lifting i subtelne uniesienie wiotkiej skóry, wypełnienie miejsc, które utraciły naturalną jędrność i objętość, poprawienie kształtu twarzy czy ust, wyrównanie asymetrii lub zrewitalizowanie i odświeżenie skóry - lekarz dobierze odpowiedni preparat z portfolio marki.

Dzięki Restylane osiągniesz zamierzony efekt, w sposób bezpieczny i zachowując naturalne rysy twarzy niezależnie od tego, czy chodzi o wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, lifting, uniesienie skóry czy jakiekolwiek inne czynności.

Restylane oferuje zupełnie nową jakość dbania o siebie. Na pierwszym miejscu stawia personalizację zabiegów. Bo liczy się Twoja wyjątkowość.

 

Restylane jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego. Unikalny proces stabilizacji (NASHA™ - Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid), opatentowany i wykorzystywany w produkcji Restylane przez szwedzką firmę Q-MED., zaprocentował żelem kwasu hialuronowego, który jest niemal identyczny z naturalnym, występującym w młodej skórze.

Jego zastosowanie powoduje długotrwały efekt w redukcji zmarszczek i znacząco minimalizuje ryzyko reakcji skóry na zabieg. Restylane jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach).
 
Bezpieczeństwo i skuteczność tego preparatu udowodniono w ponad 10 000 000 wykonanych dotychczas zabiegach. Restylane pomyślnie przeszedł rygorystyczną procedurę rejestracji w Stanach Zjednoczonych i został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków - FDA (Food and Drug Administration). FDA jest znana z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna opinia tej agencji rządowej jest uznawana także poza USA za wyznacznik jakości.
 
Restylane działa poprzez uzupełnienie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, hamuje rozpad kolagenu wywołany przez kolagenazy, przyczyniając się do poprawy wyglądu skóry, dodatkowo także stymuluje produkcję nowego kolagenu.
 
Wypełnianie zmarszczek dokonuje się poprzez iniekcję w odpowiednią głębokość skóry, a różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie działanie likwiduje widoczne objawy starzenia – efekt jest zachwycający, podobnie jak cena. W naszej klinice w Szczecinie kwas hialuronowy jest wstrzykiwany w sposób zgodny z najnowszymi standardami, w przyjaznej atmosferze i przy użyciu nowoczesnego oprzyrządowania gwarantującego precyzję działania.
 
Restylane działa długotrwale, ale nie permanentnie.
 
Organizm ludzki posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Efekt po zabiegu utrzymuje się zwykle ok. 12 miesięcy, po tym czasie Restylane ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).
 
Kwas hialuronowy Restylane:
 
- likwiduje zmarszczki i bruzdy
 
- powiększanie, modelowanie ust (zaakcentowanie brzegów ust, wypełnienie czerwieni warg, zwiększenie objętości warg, uniesienie kącików ust)
 
- wolumatria twarzy, lifting i poprawa owalu twarzy
 
- przywraca utraconą objętość tkanek
 
- poprawia jędrność skóry i wygładza jej powierzchnię

Kwas hialuronowy StylAge

StylAge to francuskie wypełniacze kwasu hialuronowego chętnie wybierane przez lekarzy medycyny estetycznej w 80 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Używamy ich w naszej Klinice, aby mieć pewność, że zabiegi wykonywane są najlepszymi, skutecznymi i bezpiecznymi preparatami.
 
StylAge to pierwsza linia innowacyjnych żeli jednofazowych zawierających usieciowany kwas hialuronowy z zastosowaniem opatentowanej technologii IPN-Like w połączeniu z naturalnymi przeciwutleniaczami.
 

Są produkowane we Francji przez firmę Vivacy Laboratoires i – ze względu na jakość i wyjątkowe właściwości - odgrywają dziś ważną rolę w medycynie estetycznej na całym świecie

Mają skuteczne potrójne działanie przeciwzmarszczkowe:

- modelują, dając natychmiastowy efekt (usieciowany kwas hialuronowy)

- wygładzają (chroniona patentem technologia IPN-Like)

- mają działanie przeciwutleniające (odporność na stres oksydacyjny skutkuje dłuższym utrzymywaniem się produktu w skórze (9-12 miesięcy)

Technologia IPN-Like

Jest to unikalna technologia wzajemnie się przenikających sieci polimerowych, która powoduje, że francuskie produkty StylAge mają większą elastyczność i ułatwiają wypełnianie głębokich zmarszczek lub korekcję w obrębie grubszej skóry.

Poza tym mają odpowiednią lepkość, co umożliwia iniekcje żelu do skóry właściwej, zapewniając idealnie naturalny efekt wygładzenia. Technologia ta zapobiega też migracji produktu, a efekt utrzymuje się dłużej.

Antyoksydanty

Sorbitol i mannitol, które są przeciwutleniaczami wykazującymi silne działanie wymiatające wobec najbardziej agresywnych rodników, opóźniają degradację kwasu hialuronowego po iniekcji, wydłużając tym samym okres utrzymywania się kwasu hialuronowego w tkankach.

Dzięki ich zastosowaniu zmniejsza się też ryzyko wystąpienia obrzęków i siniaków w trakcie nakłuwania.

Te obydwa naturalne przeciwutleniacze spełniają wymagania jakościowe Farmakopei Europejskiej dla produktów przeznaczonych do iniekcji i są doskonale tolerowane przez organizm nawet w bardzo dużych dawkach.

Bezpieczeństwo i skuteczność

Ciągle można spotkać się z powikłaniami po zabiegach medycyny estetycznej. Pamiętaj, że ryzyko wiąże się głównie z wyborem nieodpowiednich preparatów oraz wykonywaniem zabiegu u niewykwalifikowanego lekarza. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego sięgamy wyłącznie po wysokiej jakości, profesjonalne wyposażenie. Zapewniamy wysoką jakość usług, przy czym można mieć pewność, że konkurencyjna będzie również cena za kwas hialuronowy. W Szczecinie na naszą pomoc mogą liczyć osoby w każdym wieku.

Jeśli wybierzesz doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego lekarza i będziesz mieć pewność, że stosuje wypełniacze najwyższej jakości, takie jak produkowane we Francji kwasy hialuronowe StylAge, ryzyko to zredukujesz prawie do zera.

StylAge to produkty medyczne, produkowane przez Laboratoires Vivacy we Francji, doskonale przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.Trwające rok badanie przeprowadzone przez dziesięciu specjalistów (dermatologów, specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej oraz chirurgów plastycznych) z udziałem 96 pacjentów potwierdziło, że produkty StylAge są bardzo dobrze tolerowane przez skórę (obrzęk, zaczerwienienia i krwiaki, które normalnie towarzyszą tego typu iniekcjom, ustępują tu samoistnie przeciętnie w ciągu trzech dni).

Zaobserwowano też, że produkt utrzymuje się w tkankach przez okres jednego roku, zapewniając wyjątkowy efekt w postaci naturalnego wygładzenia i doskonałej jakości skóry przez okres trzech miesięcy po iniekcji. Wskaźniki zadowolenia pacjentów i lekarzy były idealnie zbieżne i przez cały okres trwania badania wynosiły 8 na 10 punktów.

Rodzaje wypełniaczy i zastosowanie

W gamie wypełniaczy StylAge znajdują się następujące preparaty kwasu hialuronowego:

StylAge S, M, L – w zależności od rodzaju można za ich pomocą skorygować zarówno powierzchowne, jak i głębokie zmarszczki i bruzdy, a także skorygować okolicę oka i doliny łez oraz wygładzić powierzchnię grzbietów dłoni

StylAge XL – pozwala na korekcję wolumetryczną skóry twarzy, kości policzkowych, owalu twarzy i wypełnienie ubytków tkanki podskórnej

StylAge XXL – ten produkt charakteryzuje się największą spoistością i pozwala na rekonstrukcję objętościową; zwiększa objętość tkanek na kościach policzkowych, policzkach i podbródka, natychmiastowo wypełniając nawet głębokie wklęsłości

StylAge Lips – to specjalny preparat do wypełniania i korekcji ust, który gwarantujące niezwykle skuteczną korekcję w obrębie tej wrażliwej części twarzy.

Stylage Special Lips

Wargi stanowią obszar bardzo trudny do korygowania ze względu na znaczną ruchliwość, silne unaczynienie oraz wrażliwość na urazy termiczne i mechaniczne. Korekcja tej części twarzy wymaga produktu, który jest przystosowany do działania z uwzględnieniem wymienionych ograniczeń.

Stylage Special Lips, to produkt opracowany i wyprodukowany z myślą o spełnianiu tych specjalnych wymagań. Wyróżnia się on wyjątkowym, innowacyjnym składem, gwarantującym niezwykle skuteczną korekcję w obrębie tej wrażliwej części twarzy.

Zalety Stylage Special Lips

Produkt specjalnego przeznaczenia do stosowania w każdym ze wskazań związanych z procesem starzenia się ust, takich jak modelowanie konturu ust, zwiększenie objętości warg, korekta rynienki podnosowej (w celu uwypuklenia „łuku Kupidyna”) oraz nawilżenie czerwieni wargowej.
 
Odpowiednio elastyczna formuła i łatwość modelowania produktu ułatwiają jego rozmieszczenie oraz uzyskanie zmysłowego i harmonijnego efektu.
Wskazania:
 

- zwiększenie objętości ust;

- uwydatnienie i korekta konturów ust;

- korekta nieproporcjonalnych rozmiarów górnej lub dolnej wargi;

- przywracanie nawilżenia czerwieni wargowej

Kwas hialuronowy Art Filler

W naszej Klinice stosujemy również produkty marki Art Filler®. Jest to linia wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego z lidokainą, aby wygładzić powierzchniowe i głębokie zmarszczki, ujędrnić usta oraz poprawić objętość i rysy twarzy.
 
Opracowana, wyprodukowana i wprowadzona na rynek w 2016 roku przez Fillmed Laboratoires linia Art Filler® wykorzystuje technologię Tri-Hyal® - jedno z najnowocześniejszych, innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie badań.
 
Żele wykonane są z kwasu hialuronowego niepochodzącego od zwierząt i charakteryzują się doskonałą równowagą pomiędzy cząsteczkami wolnego kwasu hialuronowego oraz długimi i bardzo długimi łańcuchami kwasu hialuronowego. Każdy produkt z tej gamy został opracowany z myślą o precyzyjnym zastosowaniu i satysfakcjonujących rezultatach końcowych.
 
Preparaty Art Filler® są dla lekarza tym, czym paleta dla artysty: sposobem na wyrażenie swojego estetycznego kunsztu.
 

Art Filler® - wypełnianie bez efektu maski

Każda twarz starzeje się w inny sposób. Czasami niewielka korekta za pomocą preparatu wypełniającego poprawi samopoczucie oraz samoocenę. Art Filler® to wyjątkowo bezpieczne preparaty, które umożliwiają poprawę rysów lub odmłodzenie twarzy bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych. Dzięki temu marzenie osób, które chciałyby coś zmienić w swoim wyglądzie, może się bardzo łatwo spełnić.

Które części twarzy można poprawić za pomocą wypełniaczy?

W Fillmed wiemy, jak duży wpływ na wygląd całej twarzy mają jej proporcje. Dzięki linii produktów Art Filler®, poprawa rysów twarzy, policzków, ust czy nosa jest jak najbardziej możliwa oraz pozwala na uzyskanie pięknych efektów końcowych. Warto jednak wiedzieć, który preparat wybrać, aby zaspokoić indywidualne oczekiwania pacjenta.

Preparaty Art Filler® Volume umożliwiają wolumetrię i modelowanie twarzy, korektę objętości oraz kształtu. To dzięki nim poprawa owalu i jego odmłodzenie może przebiegać w bezpieczny dla pacjenta sposób bez jakiejkolwiek ingerencji chirurga. Zazwyczaj taki zabieg nie jest bolesny, ale niektóre gabinety w zależności od miejsca wstrzykiwania preparatu korzystają z dodatkowego znieczulenia.

Częstym pytaniem jest wypełnianie ust. Piękne, kształtne usta wyglądają młodo i zmysłowo. Art Filler® Lips w widoczny sposób zwiększa objętość i poprawia kontur ust, natomiast Art Filler® Lips Soft nada im subtelny i naturalny wygląd. Doświadczony lekarz dobierze odpowiedni do rysów wypełniacz ust, aby twarz wyglądała naturalnie i zmysłowo, bez efektu przerysowania.

Korekta twarzy z użyciem wypełniaczy - jak wygląda zabieg?

W przeciwieństwie do ingerencji chirurgicznej korekta przeprowadzona za pomocą specjalnych wypełniaczy pozwala cieszyć się efektami praktycznie od razu po wyjściu z gabinetu. Zabieg polega na wstrzykiwaniu w wybrane miejsca kwasu hialuronowego lub innych substancji, a następnie na masażu, który pozwala nadać twarzy właściwy kształt.

To ważne, aby wypełnianie przeprowadził wykwalifikowany i doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Tylko on będzie wiedział, w jakiej ilości oraz w jakim miejscu należy użyć wypełniacza, aby osiągnąć wymarzony, i naturalny efekt.

Odmłodzenie twarzy oraz wypełnienie zmarszczek z wykorzystaniem wypełniaczy

W portfolio Fillmed mamy także preparaty wypełniające, które pozwalają na wygładzenie skóry i usunięcie zmarszczek. Linia Art Filler® Fine Lines likwiduje drobne, powierzchowne linie, takie jak kurze łapki czy zmarszczki wokół ust.

Z kolei Art Filler Universal pomaga usunąć nawet średnie czy głębokie zmarszczki. Dzięki temu już po upływie kilku lub kilkunastu godzin można cieszyć się pięknymi efektami, które utrzymują się przez bardzo długi czas.

Informacje dodatkowe o zabiegu wykorzystującym kwas hialuronowy

Co możesz odczuwać podczas zabiegu?

W trakcie zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego pacjent odczuwa delikatne ukłucia i rozpieranie.

Jak długo utrzymuje się efekt wypełnienia?

Efekt działania kwasu hialuronowego utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

O czym należy pamiętać?

W okresie 7 dni przed zabiegiem medycyny estetycznej należy unikać alkoholu, aspiryny, witaminy E, preparatów zawierających wyciąg z Gingko. Nie zaleca się też przeprowadzania zabiegu podczas miesiączki. W okresie dwóch tygodni po zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego należy unikać ekspozycji na wysokie temperatury (słońce, sauna, solarium).

Czy są jakieś skutki uboczne?

Zabieg jest iniekcją podskórną, zatem mogą pojawić się zaczerwienienia oraz niewielkie zasinienia. Zazwyczaj znikają one w ciągu pierwszych trzech dni po zabiegu medycyny estetycznej. Niemniej jednak po zabiegu z zastosowaniem kwasu hialuronowego nie ma przeciwwskazań do powrotu do normalnej aktywności.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

W okresie 7 dni przed zabiegiem medycyny estetycznej należy unikać alkoholu, aspiryny, witaminy E, preparatów zawierających wyciąg z Gingko. Nie zaleca się też przeprowadzania zabiegu podczas miesiączki. W okresie dwóch tygodni po zabiegu medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego należy unikać ekspozycji na wysokie temperatury (słońce, sauna, solarium).

Czy zabieg jest bezpieczny?

Zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego jest bardzo bezpieczny. Substancje wykorzystywane do zabiegów są pozyskiwane syntetycznie, dlatego istnieje małe prawdopodobieństwo uczulenia. W medycynie estetycznej zabiegi wolumetryczne charakteryzują się bardzo wysokim stopniem bezpieczeństwa.

 

Kwas hialuronowy Szczecin cena

CENNIK

 

 

Wolumetria, wypełnianie zmarszczek i bruzd
1 amp. (1 ml) - 1200 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229