Masi > Medycyna estetyczna > Korekta powiek m

KOREKTA POWIEK

Skóra wokół oczu z upływem lat traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry.

Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Poznaj inteligentną technologię Handy z wykorzystaniem plazmy!

Handy to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać doskonały efekt już przy pierwszym zabiegu.

Wskazania do wykonania zabiegu:

- opadająca skóra nad powiekami

- zmarszczki w okolicach oczu oraz ust

- utrata naturalnej elastyczność i sprężystości skóry wokół oka

Opis zabiegu:

Procedura zabiegu polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Handy Web, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury.

Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem.

Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki. Podczas wykonywania zabiegu urządzenie nie jest podłączone do prądu. Takie rozwiązanie pozwala przeprowadzić zabieg u pacjentów, w przypadku których nie są wskazane zabiegi z przepływem prądu.

Zalety zabiegu:

- precyzyjny, mikrowiązka plazmy działa jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry

- nieinwazyjny, polecany dla osób, które nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny

- dający natychmiastowy efekt , efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

- komfortowy, nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności

- bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz innych pacjentów, u których zabiegi z zastosowaniem prądu są przeciwwskazane

Technologia:

Nowoczesna plazma Handy Web to idealne połączenie między technologią i mikrochirurgią. Techniczny, ergonomiczny, kompaktowy oraz skuteczny, to przymiotniki opisujące Handy.

Plazma Handy to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry.

Pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia stosowany w korekcji powiek. Plazma Handy to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech do stosowania w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Ze względu na technologię istnieje możliwość obserwowania efektów w czasie rzeczywistym. Około 70% efektu jest widoczna natychmiast po zabiegu, a sam zabieg nie wyłącza Pacjentów z codziennej aktywności.

Badania kliniczne i obserwacje Pacjentów poddanych tej terapii pokazują, że efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 - 4 lat.

Czy zabieg jest bolesny?

Plasma Handy pozwala na wykonanie zabiegu korekcji powiek z zachowaniem pełnej ruchomości powieki w trakcie i po zabiegu. Zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i nekrozy otaczających tkanek.

Zalecenia pozabiegowe:

Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni, można je zakryć podkładem do makijażu. 2. i 3. dnia może wystąpić niewielki obrzęk okolicy poddanej zabiegowi. Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaczerwieniona przez 1-2 tygodnie, w tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację skóry i redukujące rumień.

Przeciwwskazania oraz skutki uboczne:

Choroby nowotworowe, choroby serca oraz układu krążenia, zaburzenia metaboliczne (cukrzyca), choroby tarczycy, choroby układu nerwowego, choroby oczu, choroby psychosomatyczne, przyjmowanie leków – tetracykliny, izotretynoina (Accutane, Izotek), ciąża i okres karmienia piersią.

 

CENNIK

 

 

Korekta powiek górnych - 1000 zł
Korekta powiek dolnych - 1000 zł
Korekta powiek górnych i dolnych - 1500 zł
Okolica nad ustami / zmarszczki palacza - 800 zł
Inne obszary - cena do uzgodnienia po konsultacji

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229