Masi > Medycyna estetyczna > Juvenus strong

JUVENUS STRONG

Co sprawia, że zabieg Juvenus Strong jest tak wyjątkowy?

- stymuluje wzrost fibroblastów

- ma działanie antyoksydacyjne

- nawilża skórę

Odmłodzenie i regeneracja skóry?

Zabieg Juvenus Strong służy nawilżeniu i przywróceniu elastyczności skóry poprzez zastosowanie żelu do iniekcji na bazie polinukleotydów.

Preparat to żel na bazie polimeryzowanych polinukleotydów. Żel ten składa się z polideoksyrybonukleotydów (PDRN), mieszaniny deoksyrybonukleotydów o masie cząsteczkowej do 1500 kDa, tworzących długi łańcuch polinukelotydowy.

Łańcuch polinukleotydowy wiąże cząsteczki wody i służy jako wymiatacz wolnych rodników. W ten sposób powstaje idealne środowisko dla wzrostu fibroblastów, przy jednoczesnym wspieraniu ich biochemicznego działania - produkcji kolagenu i elastyny.

Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Juvenus Strong został stworzony specjalnie dla zabiegów na różne problemy skóry twarzy i ciała, dając natychmiastowe efekty.

Ma działanie nawilżające i antyoksydacyjne w wyniku czego buduje optymalne środowisko dla wzrostu fibroblastów, co prowadzi do poprawy elastyczności skóry.

Doskonałe właściwości biochemiczne

Efekt antyoksydacyjny - polinukleotydy działają jak wymiatacz wolnych rodników. Dzięki swojej makrocząsteczkowej budowie polinukleotydy wiążą wolne rodniki, co stanowi o ich funkcji ochronnej. Makrocząsteczki są metabolitami enzymatycznej degradacji cząsteczek polinukleotydów.

Nawilżenie - hydrofilowa i polianionowa struktura umożliwia PDRN wiązanie cząsteczek wody, co powoduje intensywne nawilżenie tkanek. Cząsteczki wody wypełniają przestrzenie śródskórne i sprawiają, że skóra staje się jędrniejsza i bardziej nawilżona.

Wzrost fibroblastów - silne nawilżenie i działanie antyoksydacyjne przyczyniają się do stworzenia optymalnego środowiska fizjologicznego dla wzrostu fibroblastów, sprzyjającego przywróceniu elastyczności tkanek.

Jakie są wskazania?

Juvenus Strong wskazany jest do zabiegów korekcji średnich i głębokich zmarszczek w obrębie:

- szyi

- dekoltu

- bruzdy nosowo-wargowej

- grzbietowej powierzchni dłoni

oraz ogólnie do modelowania rozleglejszych obszarów ciała, takich jak:

- brzuch

- uda i pośladki

- niwelowania głębokich/rozległych blizn

 

CENNIK

 

 

Polinukleotydowa rewitalizacja skóry - 950 zł
Pakiet 2 zabiegów - 1800 zł
Pakiet 3 zabiegów - 2550 zł
Pakiet 4 zabiegów - 3200 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229