Masi > Medycyna estetyczna > Cg styler600

CG STYLER 600

Wypełnienie i peptydowa stymulacja

CG Styler 600 daje natychmiastowy, w pełni satysfakcjonujący efekt naturalnej wolumetrii. Jest to najnowsza koncepcja luksusowego piękna, produkt światowego lidera w produkcji peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu Laboratorium Caregen Ltd.

CG Styler 600 to wypełniacz i najmocniejszy biorewitalizant

Preparat ten to innowacyjny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych. Idealnie integruje się ze skórą, wypełnia zmarszczki, dostosowuje się do tkanek i ich ruchu. Dzięki specjalnej technologii powolnego uwalniania substancji aktywnych, efekt liftingu skóry i wygładzenia zmarszczek można obserwować już po 20 minutach od zabiegu.

CG Styler 600 przeznaczony jest do stosowania w miejscach takich jak zmarszczki na twarzy, fałdy lub fałdy nosowo - wargowe, owal twarzy. Zastosowanie odpowiedniego kompleksu peptydowego spowalnia nadmierną mimikę twarzy, zachowując naturalne ruchy, nie powodując blokady mięśni. Peptydy dodatkowo regenerują komórki, stymulują syntezę kolagenu i elastyny, co widocznie poprawia wygląd i strukturę skóry.

Zabieg pomaga odbudować i utrzymać naturalny, młody wygląd, daje natychmiastowy, w pełni satysfakcjonujący efekt naturalnej wolumetrii. W efekcie otrzymujemy naturalny, młodzieńczy wygląd praktycznie od razu po zabiegu.

Wyjątkowa formuła 2 w 1 - peptydowy stymulator i wypełniacz bazujący na sieciowanym, stabilizowanym kwasie hialuronowym.

CG Styler 600 to specjalnie opracowany produkt rewitalizujący z kwasem hialuronowych i skondensowanym kompleksem peptydowym. Unikalna formuła produktu pozwala na wypełnienie umiarkowanych zmarszczek i fałd, zachowując naturalne ruchy i mimikę twarzy.

Obszary podania

- kurze łapki

- okolice ust

- drobne, pionowe zmarszczki na policzkach

- obręcze Wenus

- czoło

Efekty zabiegu

- wygładzenie zmarszczek

- wypełnienie bruzd

- efekt naturalnej wolumetrii

- poprawa owalu twarzy

- spowolnienie nadmiernej mimiki twarzy bez blokady mięśni

- regeneracja i odbudowa skóry

- poprawa napięcia skóry

- poprawa nawilżenia skóry

Zabieg z użyciem CG Styler 600 pomaga odbudować i utrzymać naturalny, młodzieńczy wygląd.

 

CENNIK

 

 

Głęboka rewitalizacja skóry - 800 zł
Pakiet 2 zabiegów - 1500 zł
Pakiet 3 zabiegów - 2100 zł

 

 

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229