Masi > Medycyna estetyczna > Botoks premium

BOTOX PREMIUM

Pierwszy płynny neuromodulator Alluzience ® od innych preparatów toksyny botulinowej odróżnia między innymi:

- szybkość działania

- długość działania

- brak środków konserwujących, laktozy, białka ludzkiego czy zwierzęcego.

 Co odróżnia Alluzience ® od pozostałych toksyn botulinowych?

- szybszy efekt działania - mediana czasu do wystąpienia odpowiedzi po podaniu toksyny Alluzience ® zgłaszanej przez pacjentów wyniosła 2-3 dni (u niektórych pacjentów wystąpił efekt już po 24 godzinach)

- działanie do 6 miesięcy od podania leku

- nie zawiera środków konserwujących, laktozy, białka ludzkiego czy zwierzęcego

- optymalne stężenie

- uproszczony sposób podawania

Botox klasy Premium

Alluzience ® (płynna toksyna botulinowa typu A - płynny neuromodulator BoNT-A) jest pierwszym bezpośrednio przygotowanym do użycia preparatem neuromodulatora BoNT-A w płynnej precyzyjnej recepturze od wytworzenia do podania.

Cel: maksymalna precyzja i satysfakcjonujący efekt.

Leżące pod skórą twarzy mięśnie odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu zmarszczek i głębszych bruzd, w tym zmarszczek na czole, między brwiami, wokół oczu.

Toksyna Clostridium botulinum typu A (BoNT-A), aktywny składnik preparatu Alluzience ®, może być stosowana do wygładzania zmarszczek mimicznych.

Lek charakteryzuje się szybkim efektem działania (w ciągu 24 godzin) oraz długim efektem działania (do 6 miesięcy).

Substancja Alluzience ® jest przeznaczona do stosowania wyłącznie przez lekarzy w celu poprawiania wyglądu umiarkowanych do ciężkich zmarszczek okolicy czoła (pionowe zmarszczki między brwiami - lwia zmarszczka), gdy nasilenie tych zmarszczek ma istotny wpływ na wygląd kobiety czy mężczyzny.

Efekty zastosowania tego typu botuliny utrzymują się dłużej niż klasycznych preparatów toksyny botulinowej, co potwierdzono w badaniach klinicznych.

Wskazania do zabiegu toksyną botulinową Alluzience ®

- poziome zmarszczki czoła

- zmarszczka pomiędzy brwiami (lwia zmarszczka)

- zmarszczki wokół oczu (kurze łapki)

- zmarszczki nosa (zmarszczki królicze)

- zmarszczki wokół ust (zmarszczki palacza)

- uśmiech dziąsłowy

Przebieg zabiegu toksyną botulinową Alluzience ®

Zabieg podania toksyny botulinowej Alluzience ® polega na wstrzyknięciu preparatu cienką igłą bezpośrednio w mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek mimicznych - co powoduje miejscowe zablokowanie przewodnictwa pomiędzy nerwem a mięśniem i daje efekt wygładzenia zmarszczki.

Toksyna botulinowa zaczyna działać od razu - od momentu wstrzyknięcia, a efekty jej działania pojawiają się z czasem.

Dane kliniczne, na podstawie których wydano zgodę na dopuszczenie do obrotu toksyny botulinowej Alluzience ® wykazały, że po jej podaniu w okolicę zmarszczek gładzizny czoła obserwuje się szybki początek działania (efekty widoczne są już w ciągu pierwszej doby), a poprawa utrzymuje się do 6 miesięcy.

Toksyna botulinowa Alluzience ® to pierwszy, gotowy do użycia, płynny neuromodulator BoNT-A, jaki został wprowadzony w Europie.

Toksyna botulinowa Alluzience ® powinna być podawana wyłącznie przez lekarza posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów.

Celem zabiegu toksyną botulinową Alluzience ® jest relaksacja mięśni, aby Twoja twarz wyglądała na bardziej wypoczętą i pełną blasku.

Zmarszczki całkowicie lub częściowo się wygładzą, a wyraz twarzy stanie się łagodniejszy przy zachowaniu naturalnej mimiki.

Więcej informacji

Pochodzący z zastrzeżonego szczepu bakterii Clostridium botulinum preparat toksyny Alluzience ® jest wyprodukowany w procesie wolnym od pochodzenia zwierzęcego (QM1114 do stosowania w medycynie estetycznej).

W stosunku do innych toksyn botulinowych jest mniej uczulający ze względu na fakt produkcji bez białek zwierzęcych.

Został opracowany przy użyciu specjalnej technologii produkcji i w związku z tym ​​nie zawiera białek pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego, takich jak albumina surowicy ludzkiej (białka ludzkiego) i laktoza.

Produkt ponadto nie zawiera środków konserwujących.

Gotowy do użycia płynny preparat Alluzience ® pozwala unikać obliczeń i stwarza przestrzeń na większą precyzję. W ten sposób zyskujemy na bezpieczeństwie i dokładności dozowania w porównaniu z preparatami w postaci proszku BoNT-A.

W przeciwieństwie do innych toksyn botulinowych dostępnych na rynku, Alluzience ® nie wymaga rekonstytucji przed użyciem. Nie jest poddawany liofilizacji. Wszystkie inne botoksy zatwierdzone są w postaci proszku i wymagają odtworzenia z chlorkiem sodu przed użyciem.

Alluzience ® jest preparatem gotowym do użycia.

 

CENNIK

 

 

Botox (Alluzience) - botox premium:

Jedna okolica* - 800 zł
Dwie okolice* - 1100 zł
Trzy okolice* - 1400 zł
Broda - 450 zł
Uniesienie brwi - 450 zł
Uniesienie kącików ust - 450 zł
Bruksizm - 1200 zł

* Zmarszczki poziome czoła, lwia zmarszczka, kurze łapki
** Mężczyźni - każda okolica + 100 zł; bruksizm + 200 zł

 

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229