Masi > Medycyna estetyczna > Antiaging

ANTIAGING

Antiaging – rewitalizacja, odmładzanie skóry

 

Wraz z upływającym czasem zmienia się wygląd każdego z nas. Po przekroczeniu pewnego wieku zaczynają się procesy starzenia, powodując pojawianie się zmarszczek, utratę elastyczności tkanek czy występowanie przebarwień.

Czy da się spowolnić to zjawisko? Można spróbować, sięgając po zaprojektowane w tym celu metody, do których należy m.in. antiaging. Odmładzanie i rewitalizacja skóry w Szczecinie w tym zakresie są wykonywane w naszej klinice.

Na czym polegają? Jakie są ich efekty? Jakie jeszcze zabiegi świadczymy? Oto najważniejsze informacje na ten temat.

 

Czym jest antiaging

 

Samo określenie tej metody wskazuje na jej specyfikę, która polega na opóźnieniu starzenia się – w tym przypadku dotyczy ona skóry.

Jej celem jest zatem zahamowanie zjawisk typowych dla organizmu w wieku 40–50 lat, bo wówczas szczególnie nasilają się takie niechciane zmiany jak wspomniane przebarwienia cery, spadek jej sprężystości czy pojawianie się zmarszczek.

Ich redukcja poprzez wypełnianie i usuwanie jest wykonywana w Szczecinie w naszej klinice, która specjalizuje się we wdrażaniu metody odmładzania i oczyszczania twarzy zwanej antiaging.

Wykorzystanie omawianej technologii dąży zatem do poprawy takich właściwości skóry, jak elastyczność, nawilżenie, sprawność krążenia krwi, ujednolicone zabarwienia, odświeżanie, a także modelowanie twarzy w pewnym zakresie, bez użycia technik chirurgicznych.

W naszej klinice zastosowanie tej metody odbywa się pod nadzorem personelu, który dokładnie informuje pacjentów o przebiegu, spodziewanych efektach i specyfice podejmowanych działań.

 

Jakie zabiegi obejmuje antiaging

 

W ramach zastosowania antiagingu wykonywane są zabiegi, których zakładanym efektem jest oczyszczenie twarzy, rewitalizacja cery czy usuwanie i wypełnianie zmarszczek, co może prowadzić do ogólnego odmłodzenia wyglądu.

Wśród świadczonych w naszej klinice usług znajduje się m.in. ostrzykiwanie tkanek substancją botulinową, powszechnie określaną jako botoks. Z kolei do wypełniania zmarszczek wykorzystuje się najczęściej kwas hialuronowy.

Ich usuwanie i reedukacja są możliwe także za pomocą technologii laserowych, którymi dysponujemy w klinice MASI.

Wśród wykonywanych u nas zabiegów znajduje się ponadto m.in. mezoterapia polegająca na nakłuwaniu ciała mikroigłami. Warto przy tym pamiętać, że na antiaging składa się również zastosowanie odpowiednich kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych, których wybór możemy zasugerować.

Niektóre substancje powszechnie stosowane z myślą o uzyskaniu rezultatu odmładzania tkanek:

- toksyna botulinowa – wykorzystywana głównie do usuwania zmarszczek o charakterze mimicznym w górnej części twarzy

- kwas hialuronowy – naturalnie występuje w organizmie, lecz wraz z wiekiem jego stężenia spada, co odbija się negatywnie na nawilżeniu i elastyczności skóry; używany m.in. w ramach zabiegów obejmujących usta i policzki, zmarszczki statyczne, głównie u osób w wieku powyżej czterdziestego roku życia.

 

Antiaging w Szczecinie w klinice MASI

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o rewitalizację cery, oczyszczanie twarzy czy zabiegi na zmarszczki, w Szczecinie odmładzanie jest możliwe w naszej klinice MASI.

Poza samym wykonywaniem zabiegów zgodnie z obowiązującymi standardami medycyny estetycznej przykładamy dużą wagę także do atmosfery panującej w gabinetach.

Chcemy, żeby pacjenci czuli się u nas swobodnie i mieli przekonanie, że znajdują się w rękach osób, którym mogą powierzyć swój wygląd i wizerunek. Usługi świadczymy na rzecz klientów w różnym wieku i bez względu na płeć. 

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229