Masi > Laseroterapia 2 > Laserowe usuwanie rozstepow2

LASEROWE USUWANIE ROZSTĘPÓW

Rozstępy - czyli nieestetyczne „smugi” o strukturze blizn pojawiające się praktycznie na całym ciele są przyczyną frustracji wielu kobiet.Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie można wyrównać powierzchnię skóry, co do tej pory było praktycznie niemożliwe.

Zabieg usuwania rozstępów laserem iPixel jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Laserowe usuwanie rozstępów należy też do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót pacjentki do normalnego trybu życia.

Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach - już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu rozstępów, lub znacząco go zredukować.

Zabieg iPixel to doskonała metoda na laserowe usuwanie rozstępów na wszystkich obszarach ciała: pośladkach, nogach, biodrach, brzuchu, biuście, czy ramionach.

Laser iPixel umożliwia całkowite usunięcie rozstępów ze skóry.

Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii - najczęściej od 4 do 6, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyduje lekarz i kosmetolog podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Zabieg iPixel nie wymaga od pacjentki szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia.

iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania.

Tym sposobem nierówności skóry zostają spłycone. Natomiast frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, tworzą się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry.

Pozostałość rozstępu, o strukturze zbliżonej do blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co sam rozstęp ulega jeszcze większemu spłyceniu.

Po zabiegu skóra Pacjenta jest zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwawienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.

 

CENNIK

 

 

20 x 10 cm - 1000 zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229