Masi > Laseroterapia 2 > Laserowe usuwanie porow

LASEROWA REDUKCJA PORÓW

Twoim problemem są rozszerzone pory? Widok czarnych kropek na nosie jest dla Ciebie trudny do zniesienia? Próbowałaś już kwasów, peelingów chemicznych, a problem nadal występuje?

Laser iPixel jest jedną z najlepszych odpowiedzi współczesnej medycyny estetycznej na wyraźne oznaki starzenia skóry, jej nierówną strukturę  oraz rozszerzone pory. To nowoczesne urządzenie w bardzo szybki i skuteczny sposób spowoduje, że Twoja skóra nabierze świeżego, zdrowego wyglądu i naturalnego, pięknego kolorytu.

W wyniku zabiegów laserem iPixel skóra pacjentki ulega wyraźnemu odmłodzeniu: poprawia się jej koloryt, zmarszczki stają się płytsze lub całkowicie się wyrównują, znikają wszelkiego rodzaju nierówności na skórze, a twarz odzyskuje zdrowy blask.

Dzięki frakcyjnemu działaniu lasera skóra pacjenta zostaje „podziurkowana” siateczką mikrouszkodzeń. Dookoła uszkodzonych obszarów pozostają kolumny zdrowych, nieuszkodzonych komórek, które są stymulowane do intensywnej odbudowy uszkodzeń. Dzięki temu namnażają się nowe włókna kolagenowe i elastynowe, które powodują poprawę wyglądu skóry.

Dlaczego warto wykonać zabieg ?

- powoduje on redukcję powiększonych porów

- efekt widoczny już po pierwszym zabiegu

- wyrównuje koloryt skóry

- usuwa nadmiar łoju

- odblokowuje mieszki włosowe

- stymuluje odnowę skóry 

- poprawia strukturę skóry

- daje doskonałe efekty odmłodzenia i liftingu skóry poprzez regenerację kolagenu

Ile trzeba wykonać zabiegów? 

Ilość zabiegów zależy od stanu wyjściowego skóry oraz od jej indywidualnych zdolności do regeneracji; większości przypadków wykonuje się od 1- 4 zabiegów.

Kiedy widoczny jest efekt?

Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Czy zabieg jest bolesny ?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 

CENNIK

 

 

Twarz - 1200zł
Policzki - 600zł
Czoło - 600zł
Nos - 300zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229