Masi > Laseroterapia 2 > Laserowe usuwanie blizn2

LASEROWE USUWANIE BLIZN

Blizny pourazowe i blizny potrądzikowe stanowią jeden z problemów skórnych ciężkich do usunięcia. Dzięki zabiegom laserem iPixel bardzo szybko i skutecznie możesz wyrównać powierzchnię skóry tak, by blizny pourazowe czy potrądzikowe stały się jedynie nieprzyjemnym wspomnieniem.

Zabieg usuwania blizn laserem iPixel Alma Harmony XL Pro jest zabiegiem bardzo bezpiecznym, obciążonym minimalnym ryzykiem powikłań. Należy też do terapii z krótkim okresem rekonwalescencji, co umożliwia szybki powrót pacjenta do normalnego trybu życia.

Przede wszystkim jednak jest to zabieg o naprawdę spektakularnych i szybkich efektach - już w ciągu kilku sesji terapeutycznych można całkowicie pozbyć się dręczącego problemu blizn szpecących ciało i twarz.

Zabieg iPixel doskonale sprawdza się w usuwaniu blizn, w tym blizn powstałych po wcześniejszych urazach, blizn pooperacyjnych czy blizn potrądzikowych.

Laser iPixel umożliwia często całkowite pozbycie się blizn ze skóry, zaś w przypadku blizn szczególnie głębokich, starych, zadawnionych - radykalne ich wypłycenie.

Dla uzyskania pełnego efektu zabiegowego rekomendowane jest przeprowadzenie kilku sesji terapii - najcześciej od 3 do 5, jednak o dokładnej liczbie niezbędnych naświetlań decyduje lekarz i kosmetolog  podczas pierwszego spotkania konsultacyjnego.

Zabieg iPixel nie wymaga od pacjentki szczególnych procedur przygotowawczych. Przed samym zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja podczas której opracowany zostaje szczegółowy plan leczenia.

iPixel jest laserem ablacyjnym, co oznacza, że narusza zewnętrzną warstwę naskórka. Dzieje się to poprzez odparowanie wody z komórek, przez co zostają one zniszczone dając efekt gwałtownego złuszczania. Tym sposobem nierówności skóry zostają wyrównane. Frakcyjne działanie lasera iPixel powoduje, że w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, tworzą się włókna kolagenowe, budując nowe struktury podtrzymujące sprężystość skóry.

Pozostałość blizny zostaje zatem wypierana na powierzchnię, przez co blizna ulega jeszcze większemu spłyceniu.

Po zabiegu skóra pacjentki jest zaczerwieniona i może być opuchnięta. Ze względu na ablacyjny charakter zabiegu czyli zniszczenie zewnętrznej warstwy naskórka, mogą się na niej pojawić również limfatyczne wysięki oraz niewielkie strupki i podkrwawienia. Dlatego też w okresie pozabiegowym skórę należy traktować ze szczególną delikatnością: nie forsować, nie narażać na mechaniczne urazy, chronić i intensywnie łagodzić.

 

CENNIK

 

 

Twarz - 1200zł
Szyja - 800zł
Dekolt - 1500zł
Twarz + szyja - 1700zł
Twarz + szyja + dekolt - 2900zł
Czoło - 600zł
Policzki - 800zł

 
    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229