Masi > Kosmetologia main > Terapia dermalogica

TERAPIA DERMALOGICA

Poznaj zabiegi skomponowane z myślą o Twojej skórze!

TERAPIA ULTRA CALMING:

Wysoce skuteczne  antidotum na wrażliwą skórę, terapia łagodząca pieczenie, zaczerwienienia, przynosi ulgę skórze z trądzikiem różowatym czy podrażnionej w wyniku eksfoliacji skóry.  Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Połączenie kompleksu Ultra Calming™ z wyciągami roślinnymi  zapewnia wyjątkowo skuteczną ochronę przed dalszymi podrażnieniami skóry. Wspomaga procesy odbudowy skóry.
 

TERAPIA AGE SMART:

Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta na systemie innowacyjnych produktów stworzonych na podstawie zaawansowanych badań, skupionych na kontroli reakcji biochemicznych, które prowadzą do starzenia się tkanek. Widocznie wygładza, rozświetla i odżywia skórę zwiększając jej napięcie tkankowe.
 

TERAPIA POWER BRIGHT TRX:

Skuteczna terapia redukująca przebarwienia. Terapia PowerBright TRx , to bezpieczna forma skutecznego zwalczania zmian pigmentacyjnych oraz oznak starzenia się skóry. Ekskluzywna kuracja oparta na intensywnej eksfoliacji, bogactwie minerałów wyselekcjonowanych ze świata roślinnego oraz opatentowanych przez Dermalogica, zaawansowanych technologii peptydów zapewnia maksymalną skuteczność w zwalczaniu przebarwień, gwarantując wyraźne rozświetlenie, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry.

TERAPIA MEDIBAC:

Terapia Medibac to pierwsza profesjonalna kuracja zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób dorosłych z trądzikiem. Każdy produkt wchodzący w skład systemu MediBac zawiera unikalną kompozycję substancji o działaniu oczyszczającym, kojącym  i regenerującym by jak najskuteczniej walczyć z trądzikiem, zapobiegając jednocześnie przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Zabiegi Dermalogica są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista Dermalogica tworzy kurację, celującą w indywidualne potrzeby skóry. 

Profesjonalną terapię rozpoczynamy od relaksującego rytuału wyciszenia klientki dzięki kojącym właściwościom kompozycji esencjonalnych olejków roślinnych. Klientka, owinięta w specjalny kokon, poddaje się aromatycznej inhalacji i rozpoczyna niepowtarzalne doświadczenie, jakim jest zabieg Dermalogica. 

Szereg istotnych szczegółów tworzy wyjątkową atmosferę relaksu, towarzyszącą klientce, która oddaje swoją skórę w ręce wykwalifikowanego specjalisty. Już od samego początku każdy krok terapii jest dopasowywany do wymagań skóry klientki. Po dokładnym, dwustopniowym oczyszczeniu skóry, odbywa się specjalistyczna analiza Face Mapping®, mająca na celu rozpoznanie stanu zdrowia i kondycji skóry.

Mapa Twarzy dzieli skórę na 14 stref – na jej podstawie klient może dowiedzieć się wiele na temat swojej twarzy, poznać przyczyny ewentualnych problemów występujących na skórze oraz uzyskać cenne wskazówki na temat pielęgnacji. Dla kosmetyczki jest to ważny etap, pozwalający na opracowanie indywidualnej kuracji. 

Specjalistyczny zabieg pielęgnacyjny rozpoczyna się od eksfoliacji, której rodzaj oraz intensywność zostają dobrane do wymagań skóry. Jest to ważny etap, pozwalający na eliminację martwego naskórka oraz odświeżenie powierzchni skóry. Kolejne kroki zabiegu z użyciem zaawansowanych masek, mieszanek roślinnych i esencjonalnych oraz skoncentrowanych serum zależą od celów pielęgnacyjnych, na jakich skupia się terapia.

Niezwykle przyjemnym doświadczeniem jest masaż uciskowy, wykonywany na bazie odpowiednio dobranego serum lub mieszanki esencjonalnej, który nie tylko przynosi niesamowite korzyści dla skóry, lecz również doskonale uwalnia od stresu i napięcia.

Specjalistyczne receptury, oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie dają widoczne, profesjonalne rezultaty, działając w określonych kierunkach.

Istotnym elementem kuracji Dermalogica jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu kosmetyczka opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji („recepta Face Mapping®”), polecając preparaty, pomagające rozwiązać konkretne problemy skóry.

CENNIK

 

Zabiegi Dermalogica są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję skóry. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista Dermalogica tworzy kurację, celującą w indywidualne potrzeby skóry. 

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229