Matka i Córka - Piękne Usta

10 maja 2017 roku z okazji zbliżającego się Dnia Mamy zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie, w którym do wygrania były zabiegi powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym dla mamy oraz córki. 

Na naszym fanpage'u MASI na Facebooku zachęcaliśmy Was do sprawienia sobie oraz swojej mamie cudownego prezentu z okazji zbliżającego się Dnia Mamy. 

Namawialiśmy również do udziału w konkursie wszystkie mamy, które marzą o pięknie wypełnionych, zmysłowych ustach i chcą w towarzystwie ukochanej córki przeżyć piękną przygodę w postaci zabiegu medycyny estetycznej w naszej klinice w Szczecinie.

15 maja 2017 roku podczas losowania szczęśliwego zgłoszenia dr Domagalski serdecznie podziękował wszystkim 10-ciu Paniom za odwagę i udział w naszej zabawie, a następnie w swoim gabinecie wyłonił laureatki konkursu.

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pań Kamili i Lidii.

Poniżej efekty zabiegów medycyny estetycznej - powiększania, wypełniania i modelowania ust wykonanych przez dr Domagalskiego w naszej klinice MASI Medycyna Estetyczna Szczecin.

Obejrzyj krótki film przedstawiający efekt zabiegów: https://www.youtube.com/watch?v=FVZXLGhvnKQ

Zachęcamy Was również do polubienia naszego fanpage'a MASI na Facebooku, gdzie dowiecie się o kolejnych konkursach i wydarzeniach organizowanych w naszej klinice.

 

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229
668 469 240