Przyjaciółki - Piękne Usta

I edycja konkursu "Przyjaciółki - Piękne Usta" cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem, dlatego 19 lipca 2017 roku postanowiliśmy ogłosić II edycję konkursu. 

Na naszym fanpage'u na Facebooku pytaliśmy czy marzysz o pięknych, zmysłowych ustach? Czy może  po prostu chcesz sprawić sobie i swojej przyjaciółce wakacyjną niespodziankę?

Pytaliśmy, ponieważ celem naszej zabawy było po raz kolejny zachęcenie jak największej liczby przyjaciółek do udziału w naszym konkursie.

Do wygrania były zabiegi medycyny estetycznej - powiększanie, wypełnianie i modelowanie ust kwasem hialuronowym dla pary przyjaciółek.

26 lipca 2017 roku w naszej klinice medycyny estetycznej w Szczecinie dr Domagalski wylosował szczęśliwe zgłoszenie. W zabawie wzięło udział aż 15 pięknych par. 

Tym razem szczęście uśmiechnęło się do Pań Karoliny i Wiktorii.

Poniżej efekty zabiegów medycyny estetycznej - powiększania i modelowania ust wykonanych przez dr Domagalskiego w naszej klinice MASI w Szczecinie.

Obejrzyj krótki film przedstawiający efekt zabiegów: https://youtu.be/cGVNzcM2AAM

Zachęcamy Was również do polubienia naszego fanpage'a MASI na Facebooku, gdzie dowiecie się o kolejnych konkursach i wydarzeniach organizowanych w naszej klinice.

adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229
668 469 240