Revok50

Revok50, czyli intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej

Zabieg, który da Ci natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry oraz zredukuje oznaki starzenia. Bogaty koktajl złożony z kwasu hialuronowego i aminokwasów przeznaczony dla skóry dojrzałej.

Zabieg Revok50 wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych i daje natychmiastowy efekt:

nawilżenia

napięcia

poprawy kolorytu skóry

Czy Twoja skóra:

- Jest odwodniona, przesuszona i wiotka?

- Jest narażona na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji?

Posiada drobne i średniogłębokie zmarszczki?

Ma rozstępy, blizny lub przebarwienia?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś „TAK”, musisz wypróbować zabieg intensywnej aminokwasowej biostymulacji Revok50!

Revok50 stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworzącą kolagen prawdziwy.

Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry Revok50 stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej.

Przywraca skórze elastyczność i jędrność 

Jak działa zabieg Revok50?

Regeneracja i synteza białek skóry (np. kolagenu czy elastyny) oraz kwasu hialuronowego to proces biochemiczny zachodzący w fibroblastach i wymagający dużo energii. Do wytworzenia tej energii potrzebne są aminokwasy we właściwej ilości i typologii.

Synteza oraz naprawa wszystkich składników macierzy pozakomórkowej zależą od dostępności odpowiednich aminokwasów.

Kwas hialuronowy oraz odpowiednie aminokwasy to składniki niezbędne do uruchomienia procesów bioregeneracji i przywrócenia zdrowego wyglądu skóry.

Revok50 działa w sposób synergiczny dostarczając skórze najwyżej stężony kwas hialuronowy oraz optymalną dawkę wyselekcjonowanych aminokwasów.

Revok50 to aż 25 mg kwasu hialuronowego w 1 ml produktu, czyli 50 mg w 1 strzykawce (to dawka 2.5 razy większa od dostępnych na rynku produktów tego typu) oraz 97,5 mg aminokwasów w 1 ml czyli 195 mg w strzykawce.

Tak bogaty koktajl wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych, a także natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

 

CENNIK

  • slide
adres

MASI dr Mariusz Domagalski

ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


534 224 229