SKINBOOSTERS

Zabieg głębokiej rewitalizacji skóry przy użyciu stabilizowanego kwasu hialuronowego Restylane Skinboosters Vital zapewnia długotrwałe napięcie skóry. Efektem zabiegu jest synteza białek podporowych i rekonstrukcja włókien kolagenowych, a także zahamowanie rozpadu kolagenu, co przyczynia się do poprawy wyglądu skóry.

Skóra staje się mocno nawilżona, gładka i jędrna. Skinboosters jest wyborem dla osób w każdym wieku, które pragną, by ich skóra miała świeży, zdrowy i młody wygląd. Niepodważalną zaletą stosowania Restylane Vital jest długotrwałość efektów zabiegu. 

Na czym polegają zabiegi Restylane Skinboosters?

Restylane Skinboosters to zupełnie nowe podejście do zagadnienia rewitalizacji skóry, opracowane w celu zapewnienia nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy ogólnej jakości skóry. Oznacza to zwiększenie stopnia nawilżenia całej skóry, co zapewnia jej zdrowy blask, poprawiając tym samym wygląd jej powierzchni.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane Skinboosters?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:

► u kobiet i mężczyzn pragnących poprawić kondycję skóry na twarzy, szyi, dekolcie, ustach, dłoniach

 u osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, tj. osoby z bliznami po trądziku bądź z foto-uszkodzeniami skóry

W jaki sposób zabiegi zapewniają głębokie nawilżenie skóry?

Restylane Skinboosters nawilżają skórę od wewnątrz, aby zapewnić piękny efekt na zewnątrz. Skóra potrzebująca nawilżenia jest jak wyschnięte jabłko. Po głębokim nawilżeniu, skóra rozkwita i nabiera promiennego wyglądu.

Czy zabiegi są bezpieczne?

Tak. Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Restylane Skinboosters opracowane zostały w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w badaniach klinicznych.

Na jakich obszarach można uzyskać poprawę wyglądu skóry?

Obszary, na których można wykonywać zabiegi, obejmują:

► twarz

► dłonie

► usta

► dekolt

► szyję

Czy Skinboosters można łączyć z innymi terapiami?

Tak. Restylane Skinboosters to wszechstronny wybór terapeutyczny. Może być stosowany samodzielnie bądź w połączeniu z innymi terapiami estetycznymi. Lekarz pomoże w wyborze preparatów oraz ustali harmonogram leczenia, tak by osiągnąć możliwie najlepsze wyniki.

Ile czasu trwa zabieg?

Po wstępnej konsultacji z lekarzem, zabieg medycyny estetycznej zwykle trwa od 15 do 20 minut.

Ilu sesji terapeutycznych wymaga pacjent?

W celu uzyskania optymalnych wyników, zaleca się, by pacjent otrzymał jeden kurs początkowy, składający się zwykle z 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Regularne zabiegi podtrzymujące, wykonywane co około 6 miesięcy.

Czy pacjent natychmiast zauważy ekekty zabiegu?

Efekty pojawiają się stopniowo i w subtelny sposób. O ile pacjent może zauważyć poprawę już po jednej sesji terapeutycznej, w celu uzyskania optymalnych wyników należy przestrzegać protokołu zabiegów zaleconego powyżej bądź ustalonego przez lekarza indywidualnie. Dokładna liczba zabiegów medycyny estetycznej zależy od rodzaju skóry, stosowanych produktów oraz obszarów skóry.

Efekty zabiegu:

► pobudzenie produkcji nowego kolagenu – podstawowego budulca skóry

w przypadku skóry wiotkiej - przywrócenie jej utraconej elastyczności

utrzymania odpowiedniego poziom nawilżenia skóry

rewitalizacja i ujędrnienie skóry, co daje efekt liftingu

odbudowa kolagenu de novo oraz spektakularne nawilżanie skóry

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Uczulenie na kwas hialuronowy; choroby autoimmunologiczne; niewyrównana cukrzyca; tendencje do powstawania bliznowców; aktywne zakażenia okolicy zabiegu; choroba nowotworowa; ciąża, okres karmienia piersią; zaburzenia krzepliwości krwi

Cennik

1ml

600zł

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229
    668 469 240