Nici liftingujące BARB 4D

[NOWOŚĆ] Nici liftingujące haczykowe BARB/COG 4D:

► podnoszą opadające policzki

► ujędrniają skórę na linii żuchwy

► wygładzają bruzdy nosowo-wargowe

► wykonują pełen lifting twarzy, podbródka, szyi i dekoltu

► podnoszą opadające piersi i zwiotczałą skórę brzucha

Nić liftingująca silnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych i syntezę elastyny, dzięki czemu uniesione podczas zabiegu medycyny estetycznej tkanki zyskują nową gęstość i jędrność.

Nici liftingujące haczykowe BARB/COG 4D to spektakularny lifting bez bólu w zabiegach medycyny estetycznej.

1 nić - 280 zł

Ilość nici potrzebna do opracowania danej okolicy: 4-16 nici

Jakie są zalety zabiegu z użyciem nici liftingujących PDO Barb 4D?

Zalety zabiegu medycyny estetycznej PDO Barb 4D:

► natychmiastowy efekt liftingu utrzymujący się nawet do 24 miesięcy

► szybki i bezbolesny zabieg medycyny estetycznej

► brak konieczności szczególnego przygotowywania się do zabiegu

► całkowita wchłanialność przez organizm

► możliwość powtórzenia procedury

► bezpieczeństwo zabiegu medycyny estetycznej

► brak nacięć i blizn

► brak widoczności i wyczuwalności nici

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem nici PDO Barb 4D?

Nici liftingujące PDO Barb 4D polecane są pacjentom już od 30. roku życia. Wskazanie do zabiegu medycyny estetycznej stanowi utrata jędrności, napięcia i jakości skóry. 

Czym różnią się nici PDO Barb/Cog 4D od nici bezhaczykowych?

Po ogromnym sukcesie gładkich nici liftingujących First Lift Basic, pojawiła się ich silniejsza odsłona - nici liftingujące PDO Barb/Cog 4D z haczykami w czterech wymiarach! Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu.

Nici liftingujące PDO Barb/Cog 4D zrewolucjonizowały myślenie o medycynie estetycznej, stając się bezapelacyjnie sprawdzoną i bezpieczną metodą odmładzania twarzy i ciała. Korzyści z takich zabiegów medycyny estetycznej są długotrwałe, a efekty natychmiastowe.

Jak wygląda zabieg medycyny estetycznej z użyciem nici PDO Barb 4D?

Technika implantacji jest szybka i bezpieczna. Nie wymaga nacinania skóry, ponieważ nici liftingujące są wprowadzane za pomocą cienkiej kaniuli.

Po zaimplantowaniu pod skórę haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i zapewniając tym samym efekt silnego liftingu. Cały zabieg medycyny estetycznej trwa około godziny, a jedyne ślady, jakie pozostawia zabieg, to możliwe lekkie zasinienia i obrzęk, które przeważnie utrzymują się do 5-7 dni po zabiegu.

Jakie są efekty działania nici liftingujących PDO Barb 4D?

Tuż po zabiegu medycyny estetycznej następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Nici liftingujące wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

W kolejnym etapie wykorzystywane są biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po około 14 dniach od zabiegu, ma miejsce proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.

Czy nici liftingujące haczykowe PDO Barb 4D są bezpieczne?

Nici liftingujące First Lift Barb 4D posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, zaleca się łączenie zabiegów nićmi liftingującymi First Lift Barb 4D z innymi metodami odmładzania, np. wypełniaczami z kwasem hialuronowym.

Nici liftingujące i zabiegi wolumetryczne to dopełniające się zabiegi medycyny estetycznej. Zdaniem wielu lekarzy specjalistów zabiegi nićmi liftingującymi First Lift Barb 4D to najlepsza alternatywa dla tradycyjnego liftingu chirurgicznego z uwagi na minimalną inwazyjność i brak skutków ubocznych oraz długotrwałe efekty estetyczne. Szeroka gama rozmiarów nici i ich różnorodność, a także wszechstronność zastosowania dają podstawy, by sądzić, iż najbliższe lata będą zdominowane przez zabiegi wykonywane w oparciu o nici liftingujące PDO.

    adres

    MASI dr Mariusz Domagalski

    ul. Wielka Odrzańska 30, 70-535 Szczecin / poland


    534 224 229